Wersje językowe
Książki dla dzieci po angielsku 0
Książki dla dzieci po angielsku

Bookids - księgarnia książek oraz bajek po angielsku

 

Ma 35 lat i włada jedenastoma językami. Luca Lampariello zdecydowanie ma się czym pochwalić! Co ciekawe, jako dziecko w trakcie lekcji angielskiego w szkole wcale nie wykazywał się wybitnym lingwistycznym talentem. Aby nauczyć się tylu języków, wystarczy odpowiednie podejście do tematu i kontakt z danym językiem. W artykule „Aged 35 He Speaks 11 Languages - Luca Lampariello's 11 Tricks To Learn Any Language” Luca dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat tego, jak nauczył się konkretnych języków, w tym języka polskiego! A jaki jest Wasz sposób na opanowanie języka obcego? My polecamy książki dla dzieci po angielsku! W naszej księgarni Bookids z pewnością znajdziecie coś dla swoich pociech w każdym wieku i z różnymi zainteresowaniami. Czytanie nie tylko pomaga zdobyć wiedzę w nowych dziedzinach ale też ułatwia opanowanie języka, zwłaszcza gramatyki, oraz poszerza słownictwo dzieci.

Dla najmłodszych czytelników polecamy książeczki sensoryczne oraz książeczki z ruchomymi elementami. Mają duże, kolorowe ilustracje, różnorodne faktury po których można wodzić paluszkami, oraz otwierane lub przesuwane elementy. Grube, kartonowe strony pozwolą na długie używanie. Proste tesksty z dużą ilością słów dźwiękonaśladowczych powodują że dziecko uczy się języka angielskiego w taki sam sposób jak ojczystego – od najprostszych słów. Książeczki dla najmłoszych pochodzą z wydawnictw Usborne Publishing i Nosy Crow.

Przedszkolaki zazwyczaj potrafią już się dłużej skupić na zabawie, więc proponujemy dla nich książki z otwieranymi okienkami, książki z naklejkami, słowniki z nagraną wymową słówek, książeczki z magnesami czy bajki po angielsku. Nadal lubią dużo ilustracji, więc książka powinna przyciągać ich wzrok szatą graficzną. Lubią książki z rymowanymi tekstami, które łatwo wpadają im w ucho i szybko je zapamiętują. Świetnym wyborem będą również książeczki z piosenkami.

Dla dzieci w wieku szkolnym poza pomocami naukowymi – książkami do nauki matematyki, encyklopediami z przyrody czy fizyki, słownikami pomocnymi do nauki języków – w naszej ofercie dostępna jest również klasyczna literatura dla dzieci. Z pewnością znajdziecie u nas coś z kręgu zainteresowań dziecka z szerokiej oferty wydawnictw Bloomsbury, Faber& Faber, Nosy Crow czy Usborne. Dwa ostatnie wydawnictwa do części swoich książek dołączają nagrania – bądź w formie płyty CD, bądź w formie nagrania do pobrania na telefon lub tablet za pomocą kodu QR.

Księgarnia Online Bookids zaprasza

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl