Wersje językowe

Naukę języka angielskiego najlepiej rozpocząć od najmłodszych lat. Im wcześniej Twoje dziecko zacznie otaczać się językiem angielskim, tym łatwiej i prościej w przyszłości przyjdzie mu nauka nie tylko tego języka, ale także każdego innego języka obcego. Każdy doskonale zdaje sobie sprawę, że znajomość przynajmniej jednego, a najlepiej dwóch języków obcych otwiera szersze perspektywy na rynku pracy. Warto zadbać o przyszłość Twojego dziecka już dziś. Książki z kategorii czytam po angielsku to znakomicie wydane publikacje, skrywające interesującą i wciągającą treść dostosowaną do aktualnych potrzeb i możliwości poznawczych Twojego dziecka. Czytaj po angielsku dla Twojego dziecka i z Twoim dzieckiem, a zaprocentuje to w bliskiej i dalszej przyszłości!

Have you seen my blankie? Have you seen my blankie?
Producent: Nosy Crow
Cena: 37,90 zł
szt
zobacz więcej
Amazing Animal Journeys Amazing Animal Journeys
Producent: Egmont
Cena: 37,90 zł
szt
zobacz więcej
Ant and Bee and the Doctor Ant and Bee and the Doctor
Cena: 21,50 zł
szt
zobacz więcej
Home sweet home Home sweet home
Producent: Egmont
Cena: 37,90 zł
szt
zobacz więcej
  • nowość
Hugs and kisses Hugs and kisses
Producent: Egmont
Cena: 43,50 zł
szt
zobacz więcej
I love my Daddy I love my Daddy
Producent: Boxer Books
Cena: 32,50 zł
szt
zobacz więcej
  • nowość
Little darling's valentine Little darling's valentine
Producent: Boxer Books
Cena: 32,50 zł
szt
zobacz więcej
Lizard in a blizzard Lizard in a blizzard
Cena: 32,50 zł
szt
zobacz więcej
Love you always Love you always
Producent: Nosy Crow
Cena: 37,90 zł
szt
zobacz więcej
  • nowość
My first reading library( green box) My first reading library( green box)
Cena: 220,00 zł 1 100,00 zł
zobacz więcej
  • promocja

I read in English

'Czytam po angielsku' – niejeden rodzic chciałby usłyszeć takie słowa z ust swojego dziecka. Oferta naszej księgarni pozwoli zrealizować te pragnienia. Anglojęzyczne książki dla dzieci, zwłaszcza tych najmłodszych, to prawdziwa skarbnica wiedzy. Pierwsze słowa po angielsku na długo zostaną w Twojej pamięci. Dodatkowo książki te rozwijają wyobraźnię dziecka, a także wspierają rozwój układu nerwowego i integrację sensoryczną. Barwne i doskonale wykonane ilustracje przykuwają uwagę, a fascynujące opowieści zapewniają rozrywkę na wiele godzin. Dzięki książkom po angielsku Twoje dziecko pozna praktyczne zwroty i słówka oraz konstrukcje gramatyczne. W kategorii 'Czytam po angielsku' posiadamy publikacje rekomendowane przez pedagogów, specjalistów oraz ekspertów cenionych i popularnych wydawnictw np. Egmont, B Small Publishing, Usborne Publishing, Ladybird oraz Lonely Planet Kids. W sprzedaży posiadamy zarówno pojedyncze sztuki, jak i całe serie oraz znakomite komplety książek dla dzieci. Wśród tytułów znajdziesz m.in. 'Giraffe in the bath'. 'Peep Inside' oraz 'Amelia Fang'.

Czytaj po angielsku z bookids!

W bogatej ofercie naszej księgarni znajdziesz książki dla dzieci zarówno dla niemowlęcia, jak i przedszkolaka oraz szkolniaka. Nasze propozycje będą nie tylko świetnym rozpoczęciem przygody z językiem angielskim, ale także idealnym dopełnieniem nauki języka w szkole i przedszkolu. Wszystkie nasze pozycje wyróżnia najwyższa jakość wykonania oraz znakomita wartość merytoryczna. W asortymencie posiadamy zarówno książki po angielsku w oprawie miękkiej, jak i twardej. Oferujemy publikacje o różnym stylu i designie tak, aby każdy czytelnik mógł wybrać książkę dla dzieci dopasowaną do jego potrzeb. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i cykliczne promocje. Oferta książek po angielsku jest naprawdę szeroka, dlatego warto wybrać tę najlepszą dla Ciebie i Twojego dziecka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl