Wersje językowe

Książeczki dotykowe to doskonała forma poznawcza dla najmłodszych! Dodatkowo książeczki dotykowe mogą być z Twoim dzieckiem od niemal początku! Ćwiczą one nie tylko wzrok, ale również dotyk Twojej pociechy. Ich wpływ na prawidłowy rozwój dziecka jest nieoceniony. Najczęściej posiadają grube strony z nieregularnymi kształtami i różnymi wypukłościami. Dziecko poprzez dotyk poznaje nowe formy, które nie tylko wzbudzają jego zainteresowanie, ale także są doskonałą zachętą do dalszej zabawy. Książki sensoryczne po angielsku dodatkowo już od najmłodszych lat zapoznają dziecko z prostymi lub bardziej złożonymi słowami i zwrotami. Książeczki dotykowe dla dzieci to absolutny 'must have' w Twojej domowej biblioteczce. Rozpocznij sensoryczną przygodę już dziś!

Waga rozwoju sensomotorycznego

Małe dzieci nie zawsze są skore do 'czytania', dlatego warto je zachęcić doskonale wykonaną książeczką sensoryczną. Strony tego typu książeczek wypełnione mogą być cyferkami, zwierzętami, literami, owocami, warzywami, czy innymi kształtami, dzięki którym Twoje dziecko od niemowlęcia może poznawać otaczający go świat. Integracja sensoryczna reguluje układ nerwowy dziecka, dlatego jej wspieranie i stymulacja jest tak ważna. Nasze książki posiadają otwory, wyżłobienia do wodzenia paluszkiem, czy uwypuklenia. W ofercie posiadamy także znakomite quiet book, które wprost zaczarują Twoje dziecko. Co ciekawe, mogą być one wykorzystywane przez dzieci nawet do 12. roku życia. Ich solidne wykonanie pozwoli na wiele godzin intensywnej zabawy. Wybierając proponowane przez nas książki sensoryczne dla dzieci, masz pewność, że są odpowiednie dla rozwoju Twoje dziecka, gdyż cieszą się niesłabnącym uznaniem pedagogów od wielu lat.

Dotykowa książka doskonała z bookids!

W naszej księgarni znajdziesz książki dotykowe zarówno dla niemowlęcia, jak i przedszkolaka. Prezentowane książeczki dotykowe po angielsku posiadają barwne, nasycone ilustracje z podpisami i/lub niezwykle fascynujące historie, które zainteresują każde dziecko. Książki tego typu mogą służyć przez wiele lat – początkowo jako tylko książeczka sensoryczna, a następnie jako książeczka do nauki języka. Twoje dziecko już od małego może oswajać się z angielskim, co zaprocentuje w przyszłości! Nasza księgarnia wypełniona jest książkami najwyższej jakości znanych i lubianych wydawnictw, jak Nosy Crow i Usborne Publishing oraz poczytnych i popularnych serii, jak Bizzy Bear. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych odbiorców, proponowane publikacje różnią się designem i stylem, aby każdy mógł znaleźć książkę idealną dla siebie. Znajdź doskonałą książkę sensoryczną dla dzieci po angielsku wraz z bookids!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl