Wersje językowe

Książkowe dźwiękowe łączą multikolorowe obrazki i sygnały dźwiękowe. Zostały zaprojektowane przez doświadczonych nauczycieli, specjalizujących się w nauczaniu języków obcych i doskonale skupiają uwagę najmłodszych dzieci. Książki dźwiękowe po angielsku są nie tylko sposobem na edukację, ale również doskonałą rozrywkę. Codzienna nauka przez zabawę sprawia, że dziecko kojarzy obrazki z dźwiękami, które zna z otoczenia lub, które wydają jego ulubione zwierzęta. To prosty sposób na rozwijanie zmysłów dziecka i kreatywne pobudzenie w nim potrzeby odkrywania świata już od najmłodszych lat. Książki edukacyjne dźwiękowe są doskonale wykonane, mają pogodne ilustracje i okładki. Oprawa graficzna tych publikacji zachęca dziecko, by zapoznać się z treścią, jaką zawierają.

Sound stories: In the savannah Sound stories: In the savannah
Producent: Sassi
Cena: 39,54 zł 65,90 zł
szt
zobacz więcej
  • promocja
Sound stories: In the sky Sound stories: In the sky
Producent: Sassi
Cena: 39,54 zł 65,90 zł
szt
zobacz więcej
  • promocja
The Snow Queen listen & learn The Snow Queen listen & learn
Cena: 32,34 zł 53,90 zł
szt
zobacz więcej
  • promocja

Książki dźwiękowe dla dzieci

Książeczki z efektami dźwiękowymi są odpowiednie dla dziecka w wieku 1-5 lat. To doskonały wybór wspomagający edukację językową każdego przedszkolaka. Książki dźwiękowe po angielsku pozwolą dziecku na rozwijanie umiejętności posługiwania się językiem obcym. Nauka przez zabawę to najlepszy i najskuteczniejszy sposób na osiągnięcie podstawowego poziomu w komunikacji za pomocą języka angielskiego. Zabawy sensoryczne i książki dźwiękowe dla dzieci ćwiczą sprawność manualną dziecka.

Literatura dziecięca z cenionych, angielskich wydawnictw, takich jak Usborne Publishing, Nosy Crow, Bloomsbury, Top That i Faber & Faber została przygotowana specjalnie z myślą o najmłodszych. Nauka na wesoło i książki dźwiękowe po angielsku sprawią, że dziecko pozna wiele obcojęzycznych słówek w krótkim czasie. Budowanie skojarzeń z dźwiękami i obrazami doskonale utrwala nowe słownictwo, sprawiając, że dziecko utożsamia je z otaczającym światem. Książki dźwiękowe po angielsku to nauka przez zabawę. Będą doskonałym wyborem dla maluchów, które dopiero zaczynają swoją przygodę z nauką języka obcego. Publikacje takie jak Listen & learn first english words zdecydowanie ułatwią stawianie pierwszych kroków w świecie obcojęzycznych zwrotów i zdań. Książki edukacyjne dźwiękowe pozwalają dziecku na poznawanie świata za pomocą wszystkich zmysłów. To interesująca i rozwijająca forma edukacji dla każdego dziecka.

Książki dźwiękowe z elementami interaktywnymi zdecydowanie przyspieszają czas nauki nowych słówek. Książka dźwiękowa BVF Nature sounds playbook wydawnictwa Usborne doskonale przedstawia przyrodę. Za jej okładką kryją się interaktywne elementy, pozwalające dziecku poczuć się jak mały odkrywca. Elementy służące do dotknięcia, głaskania i wysłuchania to połączenie, które korzystnie wpływa na rozwój zdolności sensorycznych dziecka. Odkryj książki edukacyjne dźwiękowe i korzystnie wpłyń na rozwój zdolności językowych Twojego dziecka. Z edukacyjnymi książkami do języka angielskiego będzie to prostsze oraz bardzo przyjemne!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl