Wersje językowe

Encyklopedie anglojęzyczne dla dzieci przeniosą Twoją pociechę w świat nauki. Wiedza zilustrowana na kolorowych obrazkach szybko zostanie przyswojona przez każde, ciekawe świata dziecko. Encyklopedia po angielsku to doskonały prezent dla ucznia, który rozpoczął swoją przygodę z nauką języka angielskiego. Ciekawe hasła z jasnymi objaśnieniami sprawią, że dziecko osiągnie doskonałe wyniki w nauce. Podczas lektury edukacyjnej książki, wiedza sama wchodzi do głowy. W Bookids.pl dostępne są pojedyncze encyklopedie dla dzieci oraz obszerne serie wydawnicze, w których znajduje się kilka ciekawych tomów. Pozycje od Usborne Publishing to fachowa literatura dziecięca, przeznaczona dla dzieci w każdym wieku. Wprowadź dziecko w świat języka angielskiego i wybierz jedną z doskonałych publikacji renomowanego, angielskiego wydawnictwa.

Encyklopedie anglojęzyczne dla dzieci

Książki edukacyjne dla dzieci uczą przez zabawę. Wśród zróżnicowanej oferty pozycji wydawniczych, każde dziecko odkryje książkę, którą pokocha. Literatura wydawnictwa Usborne pogrupowana jest na bloki tematyczne, co zdecydowanie ułatwia wyszukiwanie książek zgodnych z zainteresowaniami i wiekiem dziecka. Lift The Flap First Question & Answers Box - 5 Board Books to pięciotomowa encyklopedia po angielsku, która będzie doskonałym prezentem dla dziecka w wieku szkolnym. Zakup takiej encyklopedii da dziecku długie godziny edukacji przez zabawę.

Encyklopedie anglojęzyczne dla dzieci zawierają wiele haseł, korzystnie wpływających na poziom wiedzy ogólnej dziecka. W ofercie wydawnictwa Usborne dostępne są także encyklopedie tematyczne. Dla małego miłośnika zwierząt odpowiednia będzie Lift-the-flap Questions & Answers about animals, a z kolei Search and find space zainteresuje młodego Kopernika. Encyklopedie dla dzieci pozwalają na uzupełnienie wiedzy zdobytej w szkole i podczas zajęć dodatkowych. Treści w nich zawarte są uzupełniane ciekawymi, kolorowymi ilustracjami, dzięki którym dziecko łatwiej zapamiętuje poznane hasła.

Encyklopedie anglojęzyczne dla dzieci są przydatne na każdym etapie edukacji językowej. Odrabianie zadań domowych a z języka angielskiego będzie zdecydowanie prostsze, gdy dziecko będzie miało pod ręką kolorową encyklopedię. Korzystając z książek edukacyjnych od Usborne dziecko pobudza swoją ciekawość świata i kreatywność. Papierowe książki ograniczają drogę na skróty, dziecko uczy się, że ciekawe informacje można znaleźć także poza internetem. Encyklopedie anglojęzyczne dla dzieci opracowywane są przez specjalistów od edukacji dziecięcej. Na okładce każdej z nich widnieje informacja o tym, dla dzieci w jakim wieku jest przeznaczona.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl