Wersje językowe

Pierwszy dzień w szkole to niesamowite przeżycie dla każdego malucha! Jego cały świat się zmienia i dlatego ważne, aby był do tego dnia dobrze przygotowany. Nauka to radość i frajda. Warto zaszczepić więc w dzieciach miłość do nauki już od najmłodszych lat. Anglojęzyczne książki dla dzieci mogą być doskonałym wsparciem tego procesu. W naszej księgarnii znajdziesz książki do szkoły, dzięki którym Twoje dziecko odkryje najwspanialsze miejsca na Ziemi, pozna działanie fal dźwiękowych, dowie się, jak zasadzić drzewo, rozszyfruje skrót STEM, czy przyswoi zasady mnożenia i dzielenia. Wszystko to okraszone pięknymi ilustracjami i słówkami oraz praktycznymi zwrotami po angielsku. Wszystkie proponowane przez nas pozycje otrzymały rekomendacje specjalistów i pedagogów. Zacznij przygotowania do szkoły!

Przygotuj dziecko do szkoły z bookids!

Przygotowanie do szkoły z proponowanymi przez naszą księgarnię publikacjami sprawi Tobie i Twojemu dziecku prawdziwą przyjemność! W oferowanych książkach po angielsku poruszane są porywające tematy i zagadnienia z najróżniejszych dziedzin. Z nami Twoje dziecko pozna alfabet i zasady wymowy, przyswoi nowe słówka, a Ty znajdziesz dodatkowe informacje, jak na co dzień pracować z Twoją pociechą. W naszej ofercie posiadamy także książeczki hiszpańsko-angielskie i francusko-angielskie, dzięki którym dzieci mogą do szkoły szlifować jednocześnie oba języki. Z tego typu książkami do szkoły postępy w nauce widać z dnia na dzień. Na naszej stronie znajdziesz propozycje m.in. z naklejkami, zadaniami matematycznymi, ćwiczeniami lub kolorowankami cenionych na całym świecie wydawnictw. Wśród nich znajdują się m.in. Usborne Publishing, Lonely Planet Kids, Nosy Crow, czy B Small Publishing.

Znakomita książka na każdą kieszeń

Nasza księgarnia posiada w swoim asortymencie książki dla każdej grupy wiekowej i dostosowane do aktualnych umiejętności Twojego dziecka. W propozycjach przypisanych do każdej grupy uwzględnione zostały możliwości poznawcze charakterystyczne dla konkretnego wieku. Z nami Twoje dziecko może rozpocząć naukę lub doskonalić i utrwalać już nabytą wiedzę. Nasze książki po angielsku cechuje najwyższa jakość merytoryczna i solidne wykonanie. Książki mogą służyć Twojemu dziecku oraz w przyszłości także jego młodszemu rodzeństwu. Styl prezentowanych opowieści oraz design jest różny dla każdej książeczki, dzięki czemu możesz wybrać propozycję idealną dla Ciebie i taką, która w pełni odpowiada Twoim aktualnym potrzebom. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i liczne promocje, aby Twoje dziecko mogło otaczać się angielskim na co dzień!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl