Wersje językowe

Puzzle to znakomity pomysł na wspólną zabawę Twoją i Twojego dziecka! Połączenie puzzli i książki to sposób na prawdziwą przyjemność. Książeczka z puzzlami zapewni Ci godziny wspólnej frajdy, a od dawna wiadomo, że czas spędzony z dzieckiem procentuje w przyszłości. W naszej księgarni znajdziesz angielskie puzzle dla dzieci okraszone praktycznymi słówkami i zwrotami lub ciekawymi i fascynującymi opowieściami. Są to pomoce edukacyjne idealne zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych dzieci. Tego typu zabawa nie tylko rozwija umiejętności językowe Twojego dziecka, ale także jego motorykę, wzrok oraz spostrzegawczość i inteligencję sensoryczną. Podczas jednej czynności możesz zrobić tak wiele dla swojego dziecka. Sięgnij po angielskie książeczki edukacyjne i zadbaj o rozwój swojego dziecka!

Układaj angielskie puzzle

Angielskie książki edukacyjne od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród rodziców i dzieci. Otaczanie się językiem obcym od najmłodszych lat przy okazji wykonywania innych, codziennych czynności, jak np. układanie puzzli doskonale kształtuje późniejsze zdolności językowe Twojego dziecka oraz wytwarza w nim nawyk nauki przez zabawę. Dodatkowo rozwija jesgo wyobraźnie, poszerza horyzonty oraz budzi ciekawość do otaczającego świata. W naszym asortymencie posiadamy książeczki z puzzlami po angielsku renomowanych producentów np. Sassi i Top That Publishing. Wszystkie puzzle posiadają odpowiednie atesty, a zamieszczone treści sprawdzone zostały przez ekspertów pod kątem merytoryki. Nasze książeczki edukacyjne zdobyły także aprobatę pedagogów. Wśród naszych tytułów znajdują się m.in. 'Animal blocks: Baby forest animals', czy 'Tiny Town - Let's go outside'. W oferowanych przez nas publikacjach prezentowane są np. poranne zwyczaje zwierzątek lub historie nawiedzonego domu. Każde dziecko znajdzie to, co je interesuje.

Książka z puzzlami skrojona 'na miarę' z bookids!

Nasza księgarnia oferuje książki edukacyjne dla dzieci perfekcyjnie dopasowane do Twoich potrzeb i Twojego dziecka. W naszym asortymencie znajdują się publikacje różniące się stylistyką, designem i przeznaczeniem, jednak wszystkie mają cechę wspólną – najwyższą jakość. Angielskie puzzle są trwałe i solidnie wykonane, dzięki czemu można bez strachu pozwolić dziecku na swobodną nimi zabawę. Nawet po bardzo intensywnej zabawie nadal będą się dobrze i estetycznie prezentować. Dodatkowo, zupełnie mimowolnie, Twoje dziecko pozna praktyczne zwroty po angielsku. Atrakcyjne ceny oraz liczne promocje zachęcają do częstych zakupów w naszej księgarni. Znajdź angielską książkę z puzzlami skrojoną 'na miarę' z bookids!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl