Wersje językowe

Książki nie zawsze muszą mieć klasyczną formę. Mniej tradycyjna forma, może sprawić większą frajdę! Najmłodsze dzieci z wielka chęcią siegna po książki, które nie są zwykłymi, zszytymi stronami papieru, ale np. są rozkładane. Które dziecko chciałoby zobaczyć książkę, która może mieć nawet 2 metry? Odpowiedź – każde! Coraz chętniej odchodzi się od klasycznych form, na rzecz takich, które jeszcze bardziej będą stymulować rozwój układu nerwowego małego dziecka. Książki mogą posiadać rozkładane strony, wysuwające się elementy lub odkrywane okienka. Takie rozwiązania dają wiele swobody i sprawiają, że każde kolejne sięgnięcie po książkę wiąże się z jej odkryciem na nowo. Angielskie książki dodatkowo rozwijają umiejętności językowe Twojego dziecka. Sięgnij po rozkładaną książeczkę dla dzieci i zacznij przygodę!

Rozkładanki dla dzieci

Książeczki rozkładane są coraz popularniejsze na rynku. Rozkładanki dla dzieci są coraz częściej rekomendowane nawet dla niemowląt, gdyż stymulacja rozwoju sensomotorycznego jest niezwykle ważna, zwłaszcza u najmłodszych dzieci. W naszym asortymencie posiadamy rozkładane książeczki znanych i cenionych wydawnictw, jak Nosy Crow, Lonely Planet Kids i Usborne Publishing. Wiele z naszych propozycji jest częściami większych serii np. 'Peep inside', 'Bizzy bear', 'Hello', czy 'Unfolding journeys', które zostały docenione przez pedagogów, ekspertów i, co najważniejsze, matki na całym świecie. W książkach tych poruszane są interesujące tematy z życia codziennego oraz fascynujące opowieści, które na długie godziny zapewnią Twojemu dziecku doskonałą zabawę. Ciekawa i nieszablonowa forma sprawi dodatkową przyjemność. Dodatkowo angielskie książki dla dzieci pozwalają wykorzystać ich zdolności językowe, które zaprocentują w przyszłości.

Perfekcyjna rozkładanka z bookids!

W ofercie posiadamy angielskie książki zarówno dla dzieci 0+, jak i 8+. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment odpowiadał możliwościom poznawczym charakterystycznym dla konkretnego wieku. Masz pewność, że wybierając książeczkę po angielsku w naszej księgarni otrzymujesz najwyższą jakość w najbardziej atrakcyjnej cenie. Nasze angielskie książeczki różnią się tematyką, przeznaczeniem i stylistyką tak, aby mogły zaspokoić różne potrzeby naszych odbiorców. Nasze książki - rozkładanki charakteryzują się solidnym wykonaniem, dzięki czemu nawet wielokrotne rozkładanie stron nie wpłynie na ich estetykę. Rozkładane książeczki po angielsku ucieszą każde dziecko, dlatego też są idealnym pomysłem na wartościowy prezent, gdyż nie tylko bawią, ale także uczą. Dziecko pozna praktyczne zwroty angielskie, charakterystyczny akcent oraz konstrukcje gramatyczne. Sprawdź naszą ofertę!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl