Wersje językowe

Młodzież w wieku szkolnym ma styczność z językiem angielskim podczas zajęć lekcyjnych. Proponowane przez naszą księgarnię książki po angielsku dla nastolatków są rewelacyjnym uzupełnieniem treści przyswajanych na lekcjach. Poszerzają wiadomości wyniesione ze szkoły i są doskonałym ćwiczeniem nabytych umiejętności. Utrwalają słownictwo i pomagają w nauce płynnego czytania. W naszej ofercie znajdują się książki po angielsku dla początkujących i zaawansowanych uczniów. Bogaty asortyment pozwala wybrać publikacje dostosowane do stopnia znajomości języka i systematycznie ją rozwijać. Przemyślany dobór tematyki sprawia, że nasze książki po angielsku są dla młodzieży nie tylko nauką, ale i ciekawą rozrywką. Czynią edukację przyjemną, a przez to bardziej efektywną.

Książki z angielskiego na młodzieży

Książki po angielsku dla młodzieży muszą łączyć w sobie dobrze przyswajalną formę oraz interesującą treść. Jasno określone oczekiwania dorastających czytelników są bardzo zróżnicowane, stąd tak szeroka oferta naszej księgarni. Beletrystyczne książki dla młodzieży w wieku 12 lat to pozycje poruszające rozmaite tematy. W niektórych przypadkach oferowane książki po angielsku dla nastolatków to oryginalne wersje pozycji poznanych już w języku polskim. Przykładem może być Harry Potter oraz Winnie the Pooh. Książki po angielsku dla początkujących nastolatków zawierają prostsze słownictwo, jednak są przystosowane do intensywniejszej nauki, która pozwoli w krótkim czasie dojść do zaawansowanej znajomości języka.

Naukowe książki dla młodzieży w wieku 13 lat to natomiast szansa lepszej znajomości języka angielskiego, ale również poszerzenia wiedzy z dowolnej dziedziny. Przykładami są książki o kosmosie, komputerach, biologii, geografii czy historii. Szczególnie interesującą propozycję stanowi seria 50,100, 199 & 1000 things, która przed młodym czytelnikiem odkrywa tajemnice świata ludzi i zwierząt. Są to książki po angielsku dla nastolatków o wyraźnie kształtujących się zainteresowaniach.

Nauka angielskiego schodzi w nich na dalszy plan, a zdolności językowe są już tylko skutecznie utrwalane. Wzbogacane jest też słownictwo, lecz główną ideą tej serii jest dostarczanie wiedzy tematycznej. Naukowe książki po angielsku dla młodzieży są kierowane, przede wszystkim, dla nastolatków znających język na poziomie średniozaawansowanym lub wyższym. Są świetnym uzupełnieniem nauki języka angielskiego w szkole. Mogą być również wykorzystywane podczas prywatnych zajęć językowych. Zróżnicowana i ciekawa tematyka może zachęcić do poznawania języka nawet tych, których dotychczas traktowali go jako nieunikniony obowiązek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl