Wersje językowe

Książki dla niemowląt to publikacje o skromnej treści, lecz bogate w kolorową grafikę. Umieszczone w nich, duże obrazki o intensywnej barwie mają duże znaczenie dla rozwoju kilkumiesięcznego bobasa. Pobudzają proces rozróżniania kolorów, wpływają na emocje i nastrój. Książki po angielsku dla niemowląt dodatkowo pozwalają niemal od początku życia zaznajamiać się z językiem obcym, czyniąc jego brzmienie naturalnym. Sprawiają, że dziecko szybciej przyswaja słówka, które stanowią one nieodłączny etap nauki mówienia i poznawania świata. Nasza księgarnia oferuje książki po angielsku dla grupy wiekowej 0-1 lat, które skupiają się na najprostszym słownictwie i poruszają tematykę najbardziej interesującą małe dzieci. Książeczki dla niemowląt są trwałe i odporne na zgięcie lub zamoczenie.

Książki dla niemowlaków

Dostępne w naszej księgarni książki dla niemowląt spełniają wszelkie stawiane im wymagania. Poruszają tematykę ciekawą z perspektywy najmłodszych, więc pozwalają na dłuższą chwilę skupić uwagę dziecka. Pojawia się w nich wiele zwierzątek, które są dla najmłodszych tematem wyjątkowo fascynującym. Nie brak również obrazków dotyczących codziennego życia. Książki dla niemowląt stanowią doskonałe wprowadzenie do funkcjonowania w otaczającym je świecie. Poza tym książeczki po angielsku dla niemowląt uczą wyrazów dźwiękonaśladowczych i podstawowych, pojedynczych słówek.

Książki dla 1-latka mogą natomiast zawierać już frazy lub pierwsze, krótkie zdania, które wielokrotnie powtarzane przez czytającego, zapadają maluchowi w pamięć. Szczególną rolę w rozwoju małego dziecka odgrywają interaktywne książki po angielsku dla niemowląt. Posiadamy ich całe serie wypuszczone m.in. przez wydawnictwo Usborne Publishing i Nosy Crow. Tego typu książki dla niemowląt mają skupiać na sobie wzrok i dotyk malucha. Znajdują się w nich elementy wykonane z różnych materiałów, co wspiera rozwój sensoryczny malucha. Okienka i elementy ruchome zachęcają dzieci do odkrywania ukrytych w książeczkach niespodzianek, stymulując ich zdolności manualne i korzystnie oddziałując na integrację sensoryczną.

Prawdziwym hitem są także książki dźwiękowe. Choć książeczki dla niemowląt przykuwają uwagę dziecka głównie swoją formą, to jednak uczą skupienia i koncentracji, co zaowocuje podczas przyszłej nauki czytania i rozumienia tekstu. Oprócz tego, że oferowane przez nas książeczki po angielsku dla dzieci 0-1 lat są interesujące, to także precyzyjnie zaprojektowane. Wysoka jakość ich wykonania jest istotna z uwagi na niedelikatne zachowania najmłodszych użytkowników. Twarde okładki i strony to zabezpieczenie książeczek przed gnieceniem i skutkiem powszechnego wśród dzieci wkładania przedmiotów do ust.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl