Wersje językowe

W większości polskich szkół podstawowych język angielski jest przedmiotem obowiązkowym w podstawie programowej. Oferowane przez nas książki po angielsku dla dzieci to materiały dydaktyczne, które doskonale uzupełnią wiedzę przekazywaną przez nauczyciela. Będą także cennym źródłem wiedzy dla maluchów uczących się we własnym zakresie lub uczęszczających na lekcje prywatne. W ofercie naszej księgarni można znaleźć książki po angielsku dla początkujących i zaawansowanych uczniów. Dzięki zróżnicowanemu poziomowi zaawansowania, umożliwiają one wyrównanie wiedzy i umiejętności tak, by nawet dziecko niemające wcześniej kontaktu z językiem angielskim, mogło zrównać się z poziomem reszty klasy. Bogactwo tematyczne proponowanych książek pozwala na znalezienie tych propozycji, które sprawią, że nauka będzie dla dziecka prawdziwą przyjemnością.

Science activity book Science activity book
Cena: 37,90 zł
szt
zobacz więcej
Games on the go Games on the go
Cena: 43,50 zł
szt
zobacz więcej
How art works How art works
Cena: 64,50 zł
zobacz więcej
  • nowość

Książki z angielskiego dla dzieci w wieku szkolnym

W naszej księgarni posiadamy szeroki asortyment książek anglojęzycznych kierowanych do dzieci w wieku szkolnym. Ze względu na różnice w stopniu znajomości języka, oferujemy zarówno książki po angielski dla początkujących, jak i dla tych, którzy uczą się angielskiego od najmłodszych lat. Różne poziomy zaawansowania pozwalają wybrać publikacje, które będą najlepiej dostosowane do umiejętności konkretnego dziecka. Poza tym, ze względu na naturalne różnice wynikające z wieku, proponujemy książki dla dzieci w wieku 6 lat i starszych. Dla najmłodszej szkolnej grupy wiekowej przeznaczone są pozycje o bardziej przystępnej formie, pełne kolorowych obrazków, pisane prostszym językiem i wprowadzające nieskomplikowane informacje o otaczającym nas świecie. Tego typu książki po angielsku dla dzieci skupiają się wokół tematyki codziennej. Często opowiadają historie dzieci lub zwierząt.

Wśród książek dla dzieci w wieku 6 lat popularne są też książki z naklejkami. Natomiast książki po angielsku dla 10-latka przekazują już konkretną, uporządkowaną wiedzę o świecie. Są to nie tylko beletrystyczne historie o fikcyjnych bohaterach, ale często także książki naukowe, z których można czerpać wiedzę przydatną w codziennym życiu. Nawiązują do informacji przekazywanych na zajęcia lekcyjnych z innych przedmiotów szkolnych. Oferujemy m.in. atlasy anglojęzyczne, książki geograficzne, historyczne oraz książki anglojęzyczne do nauki innych języków obcych. Taka rozpiętość tematyczna sprawia, że bez problemu można wybrać książki po angielsku dla dzieci mających już ukształtowane zainteresowania. Takie publikacje stanowią inwestycję nie tylko w naukę języka obcego, ale również w rozwój pasji młodego człowieka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl