Wersje językowe

Znajomość języka angielskiego będzie przydatna dla dziecka, gdy wkroczy w dorosłe życie. Państwowe egzaminy, pozwalające na otrzymanie dyplomu, wymagania większości pracodawców i wiele innych czynników, sprawiają, że warto uczyć się języka angielskiego. W tym języku porozumiewa się aż 1,5 miliarda osób na całym świecie: jego znajomość zdecydowanie ułatwi kontakty z ludźmi i rozwijanie zainteresowań. Inwestycja w książki do angielskiego szybko się zwróci. Osoby znające języki obce lepiej radzą sobie w szkole i pracy, a także mają szersze perspektywy zawodowe, niż osoby, które nie potrafią komunikować się w tym niezwykle popularnym i uniwersalnym języku. Nauka angielskiego dla dzieci może być prosta i przyjemna dzięki książkom dostępnym w Bookids.pl. Książki do nauki angielskiego dla najmłodszych mają ciekawe ilustracje, dzięki którym dziecko szybko przyswoi zawarty w nich materiał.

Have you seen my blankie? Have you seen my blankie?
Producent: Nosy Crow
Cena: 37,90 zł
szt
zobacz więcej
100 first words 100 first words
Producent: Nosy Crow
Cena: 64,90 zł
szt
zobacz więcej
  • nowość
Alphabet street Alphabet street
Producent: Nosy Crow
Cena: 64,90 zł
szt
zobacz więcej
Hugs and kisses Hugs and kisses
Producent: Egmont
Cena: 43,50 zł
szt
zobacz więcej
Lizard in a blizzard Lizard in a blizzard
Cena: 32,50 zł
szt
zobacz więcej
Sing along: Old MacDonald Sing along: Old MacDonald
Producent: Nosy Crow
Cena: 37,90 zł
szt
zobacz więcej
Sing along: Way to school Sing along: Way to school
Producent: Nosy Crow
Cena: 37,90 zł
szt
zobacz więcej
Stardust Stardust
Producent: Nosy Crow
Cena: 37,90 zł
szt
zobacz więcej
The tree wishes The tree wishes
Cena: 32,50 zł
szt
zobacz więcej

Rozbudzenie chęci do nauki języka angielskiego jest proste i możliwe w przypadku dzieci, które mają roczek, jak i starszaków uczęszczających do przedszkola. W edukacji językowej doskonale pomogą książki do nauki angielskiego dla dzieci. Wydawnictwa Usborne Publishing, Nosy Crow, Bloomsbury, Top That i Faber & Faber przygotowały dziesiątki specjalistycznych publikacji, które łączą naukę, zabawę i edukację sensoryczną. Książki do nauki angielskiego opracowywane są przez ekspertów, którzy mają rozległą wiedzę na temat nauczania dzieci. Dzięki temu są przyjazne i zrozumiałe dla maluchów. Nauka angielskiego dla dzieci to doskonała opcja na kreatywne spędzenie czasu w gronie rodzinnym. Liczne zabawy z edukacyjnymi książeczkami sprawią, że dziecko szybko przyswaja materiał. Koniec ze zmuszaniem dzieci do przepisywania słówek czy wkuwania ich na pamięć. Najlepsza motywacja do nauki pojawia się wtedy, gdy nie ma przymusu do siedzenia nad książkami.

Nauka angielskiego dla dzieci łączy zdobywanie umiejętności językowych z poszerzaniem wiedzy o otaczającym nas świecie. W wielu ilustrowanych seriach z brytyjskich wydawnictw znajdziemy książki do angielskiego o tematyce ogólnej oraz liczne publikacje tematyczne, skupiające się na jednym zagadnieniu: kosmosie, farmie, domu, zawodach lub zachowaniu. Angielski dla dzieci to dobra okazja, by rodzic, który nie zna języków obcych, uczył się z dzieckiem. Nauka przez zabawę to szereg korzyści. Książki do nauki angielskiego to pierwszy krok w edukacji językowej dziecka. Dzięki nauce angielskiego od najmłodszych lat, dziecko nie będzie miało trudności z materiałem zawartym w szkolnych podręcznikach. Opanowując podstawy języka angielskiego, świetnie poradzi sobie podczas zajęć w szkole.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl