Wersje językowe

Język hiszpański od kilku lat święci triumfy popularności wśród dzieci. Dziewczynki są zachwycone serialem telewizyjnym Violetta, a chłopcy hiszpańskojęzycznymi piłkarzami. Otaczanie się kilkoma językami od małego ma ogromny wpływ na późniejsze umiejętności językowe. Dzieci chłoną języki jak gąbka i warto je w tym wspierać! Dzięki naszym książkom do nauki hiszpańskiego dzieci będą mogły szlifować swoje umiejętności. Oferowane przez naszą księgarnię internetową hiszpańsko-angielskie publikacje charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz pięknymi ilustracjami z intensywnymi barwami. Nasze publikacje to także doskonała wartość merytoryczna i porywająca treść przeznaczona dla dzieci w każdym wieku. Nauka hiszpańskiego to czysta przyjemność. Sprawdź naszą ofertę!

¡Aprende español con bookids!

Według portalu Ethnologue, język hiszpański jest obecnie drugim, najczęściej używanym językiem świata i w klasyfikacji z 2017 roku znajduje się oczko wyżej niż język angielski (w kategorii języków ojczystych). Połączenie znajomości tych dwóch języków jednocześnie pozwala skomunikować się z ponad 1,5 mld ludźmi na całym świecie! Wartość ta robi piorunujące wrażenie! Dzięki nauce hiszpańskiego i angielskiego Twoje dziecko nie będzie miało problemów językowych na żadnym kontynencie. W naszej ofercie posiadamy hiszpańsko-angielskie książki do nauki renomowanych wydawnictw, jak B Small Publishing oraz Usborne Publishing. Jeżeli Ty także nie znasz hiszpańskiego, to sięgnięcie po nasze propozycje również w Tobie może zaszczepić miłość do tego zniewalającego języka i skłonić do dalszej nauki!

Perfekcyjna książka do nauki hiszpańskiego

W naszej księgarni internetowej znajdziesz zarówno książki idealne na rozpoczęcie nauki z językiem, jak i te dla dzieci, które poznały już nieco słówek, zwrotów i konstrukcji gramatycznych. W ofercie są typowe książeczki przygodowe, ilustrowane słowniki, czy doskonałe, interaktywne albumy, w których nie tylko zobaczysz i przeczytasz słowo, ale także je usłyszysz. Jest to świetne narzędzie do praktyki wymowy, zwłaszcza jeżeli język hiszpański jest Tobie nieznany. Nasze propozycje posiadają rekomendację pedagogów, dzięki czemu otrzymujesz książki dostosowane do wieku oraz obecnego rozwoju Twojego dziecka. Dodatkowo oferowane przez nas książki najwyższej jakości posiadają atrakcyjne ceny, co nie jest bez znaczenia. Przygotowujemy też okresowe promocje. Niech nauka hiszpańskiego dla dzieci zacznie się już dziś! Zamów idealną publikację dla Ciebie i Twojego dziecka!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl