Wersje językowe

Miłość do książek warto jest zaszczepiać w dziecku od maleńkości. W naszej ofercie znalazły się również książeczki dla najmłodszych, którzy nie potrafią jeszcze czytać. Zapoznawanie się z historiami książeczek „Baby’s very first” sprawi, że Twoje dziecko chętniej sięgnie po bardziej dorosłe książki w przyszłości. Dodatkowo seria „Baby’s very first” to prosty sposób na naukę języka angielskiego już od najmłodszych lat. Chłonąc wiedzę od maleńkości, nasze dziecko w przyszłości chętniej będzie uczyć się nowych słówek i czasów w języku angielskim. Spraw, aby Twoje dziecko rozwijało się prawidłowo motorycznie i językowo dzięki tej serii książeczek. Pierwsza książka dla dziecka to prawdziwa przygoda. Wybierz jedną z książeczek i spraw, że Twoje dziecko stanie się małym czytelnikiem.

Bajkowe kolory, dźwięki, wzory i okienka – to tylko niektóre niespodzianki, jakie czekają na małego czytelnika. Dzięki tym nowoczesnym rozwiązaniom nawet najmłodszy czytelnik ma szansę stać się częścią fascynujących historii zawartych w książeczce. Spraw, aby Twoje dziecko od najmłodszych lat rozwijało swoją wyobraźnię. Zabawa z książką to prawdziwa moc niespodzianek i fantastyczna przygoda dla malucha. Dzięki książeczkom wydawnictwa Usborne Twoje dziecko ma szansę rozpocząć naukę angielskiego bardzo wcześnie.

Bez wątpliwości pomoże mu to bardzo w przyszłości, gdy będzie uczyło się nowych czasów i słówek. Sprawdź książki z serii „Baby’s very first”, w których znaleźć możesz historie o zwierzątkach i miejscach. Te historie bardzo podobają się dzieciom, nie tylko dlatego, że są bajecznie kolorowe, ale również dlatego, że przenoszą je w świat fantazji. Zaprojektowane zostały z myślą o najmłodszych czytelnikach, którym nadal jeszcze czytają dorośli. To doskonały pomysł na prezent, a także na urozmaicenie czasu na wakacjach czy w weekend. Te książeczki to doskonały pierwszy krok, aby zacząć wprowadzać naszą pociechę w świat języka angielskiego. Bez tej umiejętności będzie mu trudno w dorosłym życiu, dlatego warto rozpocząć naukę nawet na bardzo wczesnym etapie. Wybierz dla swojej pociechy jedną z bajecznie kolorowych książeczek wydawnictwa Usborne.

To dzięki tym książeczkom Twoje dziecko spędzi długie godziny na świetnej zabawie. Zapoznaj się z naszą ofertą, którą przygotowaliśmy z myślą o najmłodszych czytelnikach. To nie tylko bogato ilustrowane książeczki, które zajmą mu czas i nauczą czegoś nowego. To także wspaniała pomoc przy rozwoju motorycznym, który sprzyja rozwojowi koordynacji wzrokowo-ruchowej. Wybierz dla swojego dziecka to, co najlepsze w jego wieku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl