Wersje językowe

Seria 'Felt Flaps' jest idealna dla dzieci już od 1. roku życia, a nawet młodszych. Bardzo trudno jest znaleźć doskonale dopasowaną książkę do potrzeb bardzo małego dziecka. Ważne, aby miała barwne ilustracje o odpowiednim nasyceniu kolorów oraz przykuwającą uwagę zawartość. Nie może się w niej dziać jednak zbyt wiele, aby Twoje dziecko nie było stymulowane zbyt mocno. 'Felt Flaps' to seria wręcz doskonała. Książki te znakomicie poszerzają zdolności poznawcze Twojego dziecka oraz świetnie wpływają na jego spostrzegawczość, koncentrację oraz rozwój sensomotoryczny. Ich świetne wykonanie oraz zastosowanie filcowych okienek to prawdziwy hit! Książki po angielsku są świetnym pomysłem na codzienną, wspólną zabawę. Obudź w Twoim dziecku miłość do języka dzięki książkom 'Felt Flaps'!

Znakomite 'Filcowe Klapy'

Książki 'Felt Flaps' będą wyśmienitym towarzyszem wielogodzinnych zabaw Twoich i Twojego dziecka. To sama przyjemność, kiedy możesz rozwijać zdolności językowe Twojego dziecka każdego dnia podczas wspólnego spędzania czasu. Każdy rodzic wie, że rozpoczęcie nauki języka obcego w dzieciństwie znakomicie procentuje w późniejszej edukacji i to nie tylko językowej. Książki po angielsku poszerzają horyzonty oraz znacznie rozwijają możliwości poznawcze. W serii 'Felt Flaps' znajdują się filcowe klapy, które zakrywają zwierzątka, które należy odkryć i poznać. Zastosowanie filcowych klap sprawia, że te książki dla dzieci są praktycznie 'nie do zdarcia'. Papierowe, a nawet tekturowe klapy dość szybko ulegają zniszczeniu lub dewastacji, zwłaszcza przy częstym używaniu. W przypadku serii 'Felt Flaps' ten problem praktycznie nie występuje. Dodatkowo książeczki posiadają zaokrąglone rogi, dzięki czemu ich używanie jest bezpieczne dla Twojego dziecka. Wśród tytułów serii cenionego wydawnictwa Nosy Crow znajdują się m.in. 'Where's Mr Lion?', 'Where's Mrs Zebra?', 'Where's Mr Duck?' oraz 'Where's Mrs Hen?'.

Open 'Felt Flaps' z bookids!

Oferowane przez naszą księgarnię publikacje mogą mieć wpływ na zainteresowanie Twojego dziecka językiem angielskim już od najmłodszych lat. To wtedy właśnie umysł Twojej pociechy jest najbardziej chłonny – warto to wykorzystać! Nad wartością merytoryczną serii ‘Felt Flaps’ czuwał zespół ekspertów znanego na całym świecie wydawnictwa Nosy Crow, dlatego możesz mieć pewność, że sięgając właśnie po tę serię, Twoje dziecko otrzymuje książkę najlepiej dopasowaną do jego aktualnych możliwości poznawczych. Nasza księgarnia oferuje konkurencyjne ceny oraz świetne promocje. Zamów książkę po angielsku z bookids już dziś!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl