Wersje językowe

Nauka angielskiego przez czytanie to jeden z najprostszych sposobów, aby rozszerzyć słownictwo. Warto inwestować czas swoich dzieci od najmłodszych lat tak, aby jak najszybciej zaczęły się uczyć języka. W naszej ofercie znaleźć można wiele tytułów, które zachęcają do tego rodzaju nauki. sprawdź, jakie tytuły przygotowaliśmy. Czytanie to wspaniała przygoda i warto zachęcać do niego dzieci. Dzięki czytaniu książek dla dzieci po angielsku Twoje dziecko wzbogaca swoje słownictwo, ale nie tylko. Dla najmłodszych pociech, które nawet jeszcze nie potrafią czytać, zabawa z książką również jest rozwijająca. To sposób na rozwinięcie motoryki i koordynacji wzrokowej. Zachęcaj swoje dziecko do czytania od najmłodszych lat, dzięki temu pobudzisz jego wyobraźnię.

„Lift the flap” to wspaniała seria przeznaczona dla starszych dzieci. Dzięki zawartym w niej quizom i zagadkom dziecko poznaje świat tematycznie. Książki „Lift the flap” to niezwykła seria, która zapozna Twoje dziecko z historią, kodowaniem oraz światem roślin i zwierząt. Taką książkę możesz podsunąć dziecku na wakacjach lub w innym czasie wolnym od zajęć. To wspaniałe rozwiązanie, które nie tylko poszerza słownictwo. To także możliwość zapoznania się z ciekawostkami historycznymi czy nowymi roślinami i zwierzętami. Nauka języka we wczesnych latach jest niezwykle ważna, ponieważ daje podstawy języka i procentuje w przyszłości, w postaci łatwiejszego jego przyswajania. Twoja pociecha łatwiej będzie się w dorosłym życiu uczyć słówek i czasów.

Wydawnictwo Usborne przygotowuje książeczki z dbałością o szczegóły. Ilustracje w serii „Lift the flap” są bardzo dokładne i dostosowane do wieku. Dzięki nim Twoje dziecko jeszcze chętniej sięga po te książki. Dzięki nim wiedza sama wchodzi do głowy. Są doskonałym pomysłem na prezent, a także propozycją na spędzanie wolnego czasu. Świetnie sprawdzą się na wakacjach, gdy macie dużo wolnego czasu i możecie spożytkować go na naukę przez zabawę. Spraw, aby Twoje dziecko rozwijało się szybko i chłonęło naukę języka angielskiego od najmłodszych lat.

Dzięki temu łatwiej będzie mu w przyszłości przyswajać słówka i uczyć się nowych czasów. Wraz z tą serią, dziecko odkrywa świat i uczy się nowych słówek, nie zauważając, że jest to nauka. Seria „Lift the flap” to bogato ilustrowane książki, dzięki którym Twoje dziecko zapozna się z ciekawostkami historycznymi, nowymi nazwami zwierząt i roślin. Ta seria zawiera otwierane okienka, które zachęcają do czytania i uczenia się nowych interesujących rzeczy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl