Wersje językowe

Nauka języka angielskiego jest wskazana od najmłodszych lat. Dzięki temu, że dziecko zaczyna zapoznawać się z językiem już w przedszkolu, w późniejszych latach łatwiej będzie mu przyswajać słówka i gramatykę. To dlatego przygotowaliśmy bogatą ofertę książeczek przeznaczonych specjalnie do nauki języka. Dzięki nim Twoje dziecko z przyjemnością będzie stawiać pierwsze kroki w nauce tego języka. Przyda mu się to, gdy będzie starsze i z łatwością przyjdzie mu nauka języka obcego. Przygotowaliśmy specjalną ofertę „Listen and learn”, która ułatwia naukę języka już w przedszkolu. Spraw prezent swojemu dziecku i daj mu książkę, która będzie dla niego nie tylko zabawą, ale także przydatnym narzędziem do nauki języka angielskiego. Sprawdź bogatą ofertę wydawnictwa Usborne, które proponuje książki dla najmłodszych i nieco starszych dzieci.

Z książkami „Listen and learn” Twoje dziecko ma szansę zapoznania się nawet ze 100 słowami codziennego użytku, które znacznie wzbogacą jego słownictwo. Karty do nauki pogrupowane są tematycznie, dzięki temu nauka jest niezwykle prosta. Możliwość słuchania to sposób bardzo sprzyjający nauce nowych rzeczy, dlatego warto go wybrać. Książeczki z tej serii to materiały nie tylko do nauki języka angielskiego, ale także możliwość zapoznania się z językiem chińskim, francuskim czy hiszpańskim. Książki „Listen and learn” wydawnictwa Usborne to słówka czytane przez profesjonalnego native speakera, który pomoże Twojemu dziecku przyswoić prawidłowy akcent już na początku jego styczności z nowym językiem. Dzięki temu w przyszłości dziecko łatwiej przyswajać będzie słówka i gramatykę.

Wydawnictwo Usborne przygotowało specjalną ofertę książeczek, których ilustracje zachęcają dziecko do korzystania z nich. Będzie nimi zachwycony każdy przedszkolak. Spraw, aby Twoje dziecko z chęcią zasiadało do nauki języka i było w tym naprawdę dobre. Wypróbuj jedną z książeczek i ciesz się postępami swojego dziecka. Książeczki „Listen and learn” to sprawdzony sposób, aby zachęcić dziecko do nauki języka obcego.

Przekonaj swoje dziecko do nauki języków obcych prostym sposobem, czyli przy pomocy bogato ilustrowanych książeczek z native speakerem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która stworzona została z myślą o przedszkolakach. Dzięki bajecznie kolorowym obrazkom i merytorycznie dostosowanej do wieku treści dziecko szybko chłonie wiedzę i wspaniale bawi się w trakcie nauki. Wybierz dla swojego dziecka to, co najlepsze z naszej oferty. Serdecznie zapraszamy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl