Wersje językowe

Odkrywanie świata to niesamowita przygoda i doskonała zabawa! Seria Look inside to świetna propozycja dla małych i dużych dzieci, które uwielbiają otaczający je świat i są jego niezmiernie ciekawe. Książki edukacyjne z tej serii mogą posiadać nawet 80 okienek, za którymi skrywają się najbardziej interesujące ciekawostki i informacje dot. zwierząt, miast, państwo oraz krain geograficznych. Seria anglojęzycznych książek Look inside znakomicie rozwija koncentrację dziecka oraz pobudza rozwój językowy i możliwości poznawcze. Książki po angielsku są doskonałym wsparciem codziennej wspólnej pracy z dzieckiem oraz pozwalają się uczyć poprzez zabawę – czego chcieć więcej! Wybierz idealną książkę Look Inside i pokaż Twojemu dziecko fascynujący świat 'od środka'!

Look Inside

Książki z serii 'Look Inside' zapewnią Tobie i Twojemu dziecku zajęcie na długie godziny. To prawdziwa przyjemność móc rozwijać zdolności językowe Twojego dziecka podczas codziennych czynności, jaką jest m.in. zabawa. Książeczki z tej serii są doskonale wykonane i przyjazne dla dzieci. Posiadają zaokrąglone rogi, aby nie dopuścić do skaleczenia oraz twardą oprawę i usztywnione, tekturowe strony, dzięki czemu nawet przy intensywnym użytkowaniu przez długi czas są estetyczne i nie ulegają zniszczeniu. Dodatkowo w ich wnętrzu można znaleźć piękne ilustracje z głębokimi kolorami, które przykuwają uwagę każdego dziecka. Wśród tytułów posiadamy m.in. 'Look inside London' oraz 'Look inside animal homes'. Seria książek renomowanego wydawnictwa Usborne Publishing skierowana jest głównie do przedszkolaków, jednak nawet młodsze dzieci będą miały wiele przyjemności z obcowania z książkami. Seria ta będzie idealnym prezentem zarówno dla malucha, jak i starszaka.

'Zajrzyj do środka' z bookids!

Anglojęzyczne książki są znakomitym sposobem, aby zaszczepić w Twoim dziecku ciekawość i zainteresowanie językiem obcym już od najmłodszych lat. Dzięki serii 'Look Inside' Twoje dziecko pozna praktyczne słownictwo, ciekawe zwroty oraz charakterystyczny akcent. Otwierane okienka dodatkowo będą stymulować rozwój sensomotoryczny Twojego dziecka, a także w przyjemny sposób sprawdzać jego spostrzegawczość. Książki te wyróżniają się najwyższą jakością wykonania oraz świetnym designem. Nad ich wartością merytoryczną czuwa zespół ekspertów i specjalistów cenionego wydawnictwa Usborne Publishing. Sięgając po tę serię, możesz być pewny, że otrzymujesz treści dopasowane do aktualnych możliwości poznawczych Twojego dziecka. Nasza księgarnia oferuje korzystne ceny oraz cykliczne promocje. Sprawdź naszą ofertę!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl