Wersje językowe

Dzieciństwo to czas, w którym warto zaszczepić w dziecku miłość do czytania. To właśnie w dzieciństwie ukształtować można nawyki, które w przyszłości będą procentować. Zapoznaj się z szeroką ofertą naszego sklepu, w której znajdziesz bogato ilustrowane książeczki „Peep inside”. To z ich pomocą dziecko znajdzie się na farmie, wśród leśnych zwierzątek czy w zoo. Spraw, aby doskonale się bawiło, a przy okazji stawiało pierwsze kroki w nauce języka angielskiego. Niezapomniana przygoda z książkami „Peep inside” to również szansa na naukę języka. W przyszłości zaowocuje to łatwością w przyswajaniu nowych słówek czy czasów w języku angielskim. Spraw, aby Twoje dziecko rozwijało się prawidłowo dzięki zabawie połączonej z nauką. To wiedza, która teraz dostępna jest nawet dla maluszków.

Peep inside box - 4 books Peep inside box - 4 books
Cena: 110,00 zł 120,00 zł
szt
zobacz więcej
  • promocja
Peep inside a fairy tale: Snow Queen Peep inside a fairy tale: Snow Queen
Cena: 53,90 zł
zobacz więcej
Peep inside a fairy tale: Cinderella Peep inside a fairy tale: Cinderella
Cena: 53,90 zł
zobacz więcej
Peep inside fairytale: The Nutcracker Peep inside fairytale: The Nutcracker
Cena: 40,43 zł 53,90 zł
szt
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
  • promocja
Peep inside the zoo Peep inside the zoo
Cena: 37,90 zł
zobacz więcej
Peep inside night time Peep inside night time
Cena: 37,90 zł
zobacz więcej
Peep inside a farm Peep inside a farm
Cena: 37,90 zł
zobacz więcej
Peep inside garden Peep inside garden
Cena: 37,90 zł
zobacz więcej
Are you there little elephant? Are you there little elephant?
Cena: 32,50 zł
zobacz więcej
Peep inside a forest Peep inside a forest
Cena: 30,45 zł 43,50 zł
szt
zobacz więcej
  • promocja
Peep inside the jungle Peep inside the jungle
Cena: 30,45 zł 43,50 zł
szt
zobacz więcej
  • promocja

Seria „Peep inside” to wspaniałe książki z okienkami dla dzieci. To dzięki nim Twoje dziecko będzie odkrywać uroki zapisanych w książeczkach historii. Okienka są dla dziecka zaskakujące i będzie ono spędzać długie godziny, odkrywając je i zakrywając oraz poznając bogato ilustrowaną historię. To doskonała okazja dla niego, aby zacząć zapoznawać się z językiem angielskim. Układ książek i ich faktura pomagają dziecku rozwijać się motorycznie, stanowią także doskonałą okazję do kształcenia koordynacji wzrokowo-ruchowej. Sprawdź, jak świetnie będzie rozwijać się Twoje dziecko, gdy do jego codziennych czynności dołączysz czytanie. Zabawa z książeczkami wydawnictwa Usborne to także doskonała okazja do pierwszych kroków z językiem angielskim. W przyszłości wczesna nauka angielskiego zaowocuje łatwiejszym przyswajaniem słówek i czasów. Jest to też inwestycja w przyszłość. Zapoznaj swoje dziecko z uroczymi historiami zwierzątek znajdującymi się w książeczkach z serii „Peep inside”. To wspaniała okazja dla dziecka, aby rozwijało swoją wyobraźnię i wykształciło dobrą koordynację wzrokową.

Obcowanie z książkami od najmłodszych lat sprawi, że w przyszłości chętniej będzie ono czytało. Książeczki wydawnictwa Usborne to doskonały pomysł na prezent, a także okazja do wspólnego spędzania czasu w sposób konstruktywny. Zapoznaj się z naszą ofertą i ciesz się rozwojem swojego dziecka. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby w naszej ofercie znalazły się różnorodne książeczki, dzięki czemu z powodzeniem dostosujesz je do zainteresowań swojej pociechy. Wybierz dla swojego dziecka to, co najlepsze. Dzięki naszym książeczkom Twoje dziecko przeniesie się w świat fascynujących historii, które rozwiną jego wyobraźnię i zaznajomią je z językiem angielskim oraz zachęcą do jego nauki w przyszłości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl