Wersje językowe

Chęć czytania u dzieci powinniśmy rozwijać już od maleńkości. Miłość do książek zaszczepiona w młodym wieku procentuje w dorosłości. Przy okazji rozwijania pasji do czytania warto spróbować książek dla dzieci po angielsku. Dzięki temu niepostrzeżenie rozwiniemy w dzieciach zdolności językowe, które procentować będą w dorosłym życiu. Zapoznaj się z ofertą naszych książek po angielsku. To bogato ilustrowane ciekawe merytorycznie książeczki, które zachwycają nawet najmłodszych czytelników, którym czytają rodzice. Ten wspólnie spędzony czas to dla dziecka rozwój merytoryczny i pobudzenie wyobraźni. Spraw, aby Twoje dziecko rozwijało się szybko i chłonęło język angielski już od najmłodszych lat. Czytanie to doskonały sposób na przyjemną naukę.

Pop-up Paris

Pop-up Paris
Pop-up Paris

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 32,50 zł
szt

Pop-up above below: Nature

Pop-up above below: Nature
Pop-up above below: Nature

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 64,50 zł
szt

Pop-up seasons

Pop-up seasons
Pop-up seasons

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 53,90 zł
szt
  • nowość

Dostępne w naszej ofercie książki pop up dla dzieci to dla nich nie tylko wspaniała zabawa. Najmłodsi, dzięki obrazkom 3D, mogą rozwijać swoje zdolności motoryczne i koordynację wzrokową. Te bogato ilustrowane książki pop up to doskonałe urozmaicenie czasu spędzanego wspólnie z rodzicami. Ich faktura sprawia, że dziecko ulepsza również swoje zdolności sensoryczne. W bogatej ofercie książek pop up znaleźć można historie dotyczące pór roku, geografii, a także baśniowe postacie. Dlaczego warto zainteresować się książką pop up? Przede wszystkim została ona stworzona z myślą o najmłodszych czytelnikach, którzy nie potrafią jeszcze czytać. Forma książki dostosowana jest do ich wieku i sprawia, że z chęcią po nią sięgają. Obrazki 3D wspaniale wkomponowują się w rozwój dziecka, pozwalając mu poszerzać swoje możliwości motoryczne i sensoryczne.

Te kolorowe książeczki to sprawdzony sposób na rozwój Twojego dziecka i jego dobrą zabawę. Tematycznie dotyczą geografii, baśni, a także roślin i zwierząt. Tematy te bardzo ciekawią małe dzieci i sprawiają, że chętnie sięgają one po nie. Książeczki pop up to dla nich wspaniała zabawa, dzięki której mogą rozwijać się merytorycznie, motorycznie i sensorycznie. Przy takiej książce świetnie rozwija się również koordynacja wzrokowo-ruchowa. Bogato ilustrowane książeczki pop up dla najmłodszych czytelników wprowadzają dzieci w świat zabawnych historii, które są dla nich po prostu interesujące.

Wybierz dla swojego dziecka jedną z książeczek i obserwuj, jak staje się ono prawdziwym małym czytelnikiem. Książeczki z tej serii to interesujące dla dziecka tematy, które zabiorą go w świat magicznej przygody, jaką jest czytanie. Spraw, aby Twoje dziecko od maleńkości miało styczność z językiem angielskim. Dzięki temu bardziej się rozwinie, a w przyszłości łatwiej będzie mu się uczyć słówek i nowych czasów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl