Wersje językowe

Poznaj Poppy i Sama – sympatyczne rodzeństwo mieszkające na uroczej farmie Apple Tree Farm. Zobacz, jak świetnie sobie radzą i ucz się angielskiego! Książki z serii 'Poppy & Sam's' to niesamowita przygoda ciągłego poznawania życia na wsi. Twoje dziecko będzie uczyło się języka angielskiego poprzez zabawę. Dodatkowo pozna nie tylko nazwy zwierzątek, ale również np. usłyszy ich głosy, dzięki magicznym przyciskom, znajdującym się wewnątrz jednej z książeczek. Jest to świetna propozycja rozwijająca spostrzegawczość, koncentrację i motorykę zarówno malutkich dzieci, jak i nieco starszych. Książki dla dzieci okraszone są pięknymi ilustracjami oraz zrozumiałą treścią. Zadbaj o rozwój sensomotoryczny Twojego dziecka. Wybierz książkę po angielsku z bookids i zabierz swoje dziecko na wieś!

Radosne życie na wsi

Seria 'Poppy & Sam's' zapewni Tobie oraz Twojemu dziecku długie godziny zabawy. Czytanie i przeglądanie książek jest jedną z najlepszych form spędzania wspólnego czasu. Książkę tę można prezentować dzieciom od 1. roku życia, jednak początkowo nie będą one w stanie wykorzystać i docenić jej pełnych możliwości. Z czasem coraz bardziej pozycja ta będzie wpływać na efektywny rozwój Twojego dziecka na wielu płaszczyznach. Dodatkowo książki po angielsku dla dzieci pozwalają już od najmłodszych lat przyswajać słownictwo, praktyczne zwroty oraz znamienny akcent. Ponadto dzięki książkom poszerzą się horyzonty Twojego dziecka oraz jego fascynacja otaczającym światem znacznie wzrośnie. Proponowane przez nas książki uzyskały rekomendację pedagogów i specjalistów. W asortymencie posiadamy m.in. następujące tytuły z serii 'Poppy and Sam's': 'Poppy & Sam's Easter egg hunt', 'Poppy and Sam's fingerprint activities', czy 'Poppy and Sam's bedtime'. Oprócz porywających opowieści książki z tej serii mogą posiadać także motywy do wypełniania odciskami palców lub ukryte elementy.

Idealna książeczka edukacyjna z bookids!

Za serią 'Poppy & Sam's' stoi renomowane wydawnictwo Usborne Publishing, które jest gwarancją najwyższej jakości merytorycznej. Te książki po angielsku są zalecane dla dzieci od 3. roku życia, jednak młodsze pociechy również będą miały sporo frajdy podczas oglądania/malowania, mimo wszystko warto, aby robiły to tylko pod nadzorem rodzica. Książki ‘Poppy and Sam’s’ wykonane są z twardej tektury, dzięki czemu nie jest łatwo je zniszczyć oraz posiadają zaokrąglone rogi, co jest niezbędne zwłaszcza przy małych dzieciach. Wybierając serię 'Poppy & Sam's' możesz być pewien, że otrzymujesz książkę bezpieczną dla Twojego dziecka oraz dopasowaną do jego aktualnych możliwości poznawczych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl