Wersje językowe

Nauka przez zabawę to najprostszy sposób na zainteresowanie dziecka językiem angielskim. Wydawnictwo Nosy Crow przygotowało serię ilustrowanych książek do nauki angielskiego, która spodoba się każdemu dziecku. przyswajanie słownictwa oraz zasad języka angielskiego będzie prosta i przyjemna. Dziecko pozna nowe słówka podczas słuchania historii o małych kaczkach, urodzinach króliczka lub wyprawie do szkoły. Sing Along to wyjątkowa seria książek edukacyjnych, dzięki której zaśpiewasz razem z dzieckiem i natchniesz go weną do nauki języka angielskiego. Ilustrowane książki w twardej oprawie zawierają teksty popularnych, angielskich piosenek dla najmłodszych. Przy tekstach umieszczone są kody QR umożliwiające wybór podkładu muzycznego. Dzięki temu z wyjątkową serią Nosy Crow Sing Along z oferty wydawnictwa Nosy Crow odkryjesz rodzinną naukę przez śpiewanie.

Sing Along to kultowa seria książek do nauki angielskich piosenek, przygotowana specjalnie dla najmłodszych. Piękne ilustracje i ruchome elementy skupiają uwagę dziecka. W testach, które zawierają książki Sing Along, przewijają się motywy z życia codziennego i szkoły. Dziecko szybko znajdzie wśród zwierzątek swoich przyjaciół i przyswoi angielskie słówka. Wydawnictwo Nosy Crow przygotowało serię książek do nauki angielskiego dla dzieci, które pozwalają na naukę przez zabawę. Podczas rodzinnego śpiewania kultowych piosenek dla najmłodszych, słówka same zostają w głowie, a dziecko podwyższa swój poziom znajomości języka angielskiego. Nosy Crow Sing Along to kilkanaście wyjątkowych książeczek, wśród których każdy uczeń znajdzie coś dla siebie. Książki z serii Sing Along to doskonały prezent na Boże Narodzenie, Mikołajki lub urodziny.

Wydawnictwo Nosy Crow stworzyło rozbudowaną serię książeczek do nauki angielskiego, z piosenkami, które zna każde dziecko ze Zjednoczonego Królestwa. W ofercie dostępne są kultowe opozycje takie jak Row, row, row your boat czy twinkle twinkle little star. Ilustrowane książki Sing Along pozwolą przyswoić wiele przydatnych zwrotów.

Wszystkie pozycji z serii zapewnią całej rodzinie długie godziny zabawy z obcojęzycznym słownictwem i dziecięcymi melodiami. W serii książek Nosy Crow Sing Along pojawiają się książki okolicznościowe, np. na Boże Narodzenie. To doskonały wybór, jeśli chcemy zapoznać dziecko ze świątecznymi tradycjami i natchnąć całą rodzinę iście świąteczną atmosferą. Wydawnictwo Nosy Crow wypuszcza na rynek doskonale opracowane książki, które sprawią, że Twoje dziecko szybko opanuje podstawy języka angielskiego. Wybierz naukę przez zabawę i kup książkę z serii Sing Along.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl