Wersje językowe

Dobrze zilustrowana książeczka z ciekawą i prostą fabułą jest w stanie zachęcić każde dziecko do czytania. Dlatego tak ważne jest, aby odpowiednio dobierać książki dla dzieci po angielsku. Ich prawidłowy wybór sprawi, że dziecko chętniej po nie sięgnie i od najmłodszych lat będzie uczyć się języka. Rozpoczęcie nauki we wczesnym dzieciństwie jest niezwykle ważne. Wykształcenie chęci do nauki w najmłodszych latach sprawi, że w przyszłości dziecko łatwiej będzie uczyć się słówek i nowych czasów. Małe dzieci szybciej chłoną wiedzę; jeśli zachęca się je do czytania, to nie tylko poprawia się ich widoki na przyszłość. Czytanie od najmłodszych lat sprzyja także rozwojowi motoryki i koordynacji wzrokowej. Zachęcaj swoje dziecko do czytania od najmłodszych lat, dzięki czemu będzie się rozwijać szybko i prawidłowo.

That's not my angel That's not my angel
Cena: 37,90 zł
szt
zobacz więcej
That's not my bee That's not my bee
Cena: 37,90 zł
szt
zobacz więcej
  • nowość
That's not my mermaid That's not my mermaid
Cena: 34,50 zł
szt
zobacz więcej
That's not my puppy That's not my puppy
Cena: 37,90 zł
szt
zobacz więcej
That's not my witch That's not my witch
Cena: 37,90 zł
szt
zobacz więcej
That's not my zebra That's not my zebra
Cena: 37,90 zł
szt
zobacz więcej
That's not my giraffe That's not my giraffe
Cena: 37,90 zł
szt
zobacz więcej
That's not my owl That's not my owl
Cena: 37,90 zł
zobacz więcej
That's not my puppy That's not my puppy
Cena: 37,90 zł
zobacz więcej

Kompletując ofertę, dokładamy wszelkich starań, aby proponowane przez nas książki były jak najlepszej jakości i jak najbardziej interesujące dla maluchów. Dlatego korzystamy z bogatej oferty wydawnictwa Usborne. To właśnie to wydawnictwo od wielu lat cieszy się popularnością wśród rodziców. Wydawane przez nie książki „That’s not my...” to seria, która rozwija i bawi. Znaleźć w niej można ilustracje z różnorodnymi fakturami, które sprzyjają rozwojowi najmłodszych czytelników. Poprawiają one zdolności sensoryczne i posiadają interesujące fabuły, które zachęcają maluchy do zapoznawania się z nimi. Wybierz serię „That’s not my…” i spraw, że Twoje dziecko pokocha czytanie od najmłodszych lat. Seria „That’s not my...” to wspaniałe rozwiązanie na wakacyjny czas, kiedy mamy dużo czasu na zabawę z dziećmi.

Wydawnictwo Usborne znane jest ze swoich magicznych ilustracji. Są one dostosowane do wieku małego czytelnika, dzięki czemu są one dla niego zrozumiałe. Wciągają go w niezwykłą przygodę, jaką jest czytanie i rozwijają jego zdolności sensoryczne. Tę książeczkę z powodzeniem możesz wybrać jako wieczorną lekturę, albo obowiązkową pozycję na wakacje.

Książki z tej serii to nie tylko wspaniała zabawa dla Twojej pociechy, to także możliwość przyswajania języka angielskiego od najmłodszych lat. Ta bezcenna nauka pomoże Twojemu dziecku, gdy stanie się większe. Dzięki temu łatwiej będzie mu się uczyć, gdy będzie chodzić do szkoły. Seria „That’s not my…” to wspaniałe rysunki, które zachęcają do czytania, a także prosta fabuła, która wnosi nowe słownictwo i pozwala uczyć się angielskiego nawet maluszkom. Spraw, aby w przyszłości Twoje dziecko podchodziło do nauki angielskiego z przyjemnością. Od najmłodszych lat ułatwią mu to książki wydawnictwa Usborne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl