Wersje językowe

Poznaj świat dinozaurów i naucz się angielskiego! Opowieści o pradawnych stworzeniach z zaciekawieniem wysłucha każdy maluch, nawet po angielsku. Przez zabawę będzie się także uczył, gdyż dzięki książeczkom o dinozaurach dodatkowo zupełnie naturalnie i z radością przyswoi nowe słownictwo. Proponowane przez nas książki wyróżniają się wysoką jakością wykonania, fascynującą treścią, która zainteresuje każde dziecko oraz pięknymi ilustracjami z idealnym nasyceniem kolorów. W naszej ofercie znajdują się tylko publikacje polecane przez pedagogów, dzięki czemu masz pewność, że Twoje dziecko otrzymuje wiedzę merytoryczną odpowiednią dla jego wieku i etapu rozwoju. Wybierz oferowane przez naszą księgarnię pozycje i zabierz dziecko w zaczarowany świat dinozaurów.

Magiczny świat dinozaurów

Historia powstania ziemi oraz wszelkie wydarzenia z nią związane są fascynujące zwłaszcza dla najmłodszych dzieci, które uczą się przez ciągłe zadawanie pytań i poznawanie otoczenia wokół siebie. Opowieści o wielkich odciskach łap, czy ilustracje z dinozaurami znakomicie rozwijają także wyobraźnię, która jest tak ważna w życiu dziecka. W ofercie posiadamy książki o dinozaurach m.in. z serii Bizzy Bear i Baby's very first slide and see znanych i lubianych wydawnictw, jak Usborne Publishing, czy Nosy Crow. Książki te nie tylko wyczulają dzieci na charakterystyczną melodykę języka angielskiego, ale także już na bardzo wczesnym etapie rozwoju pozwalają na mimowolną naukę słówek i konstrukcji wypowiedzi. Dodatkowo książki po angielsku, zupełnie jak te polskojęzyczne, mogą wspierać motorykę dziecka oraz koordynację wzroku, jeżeli np. posiadają ruchome i przestrzenne elementy. Czytanie i przeglądanie książek po angielsku przynosi wiele korzyści rozwojowych – warto o tym pamiętać!

Wybierz książkę idealną z bookids!

Naszą ofertę przygotowujemy z wielką starannością i dbałością o dostarczenie jedynie najlepszej jakości publikacji. Nasze pozycje charakteryzują się także doskonałą jakością wykonania i trwałością, dzięki czemu można z nich korzystać przez wiele miesięcy. Wybór wydawnictw i serii następuje w oparciu o oczekiwania naszych odbiorców. Satysfakcja klientów jest dla nas niezwykle ważna. W książkach po angielsku przeznaczonych dla najmłodszych jest niewielka ilość treści, która ustępuje miejsca bogato zdobionym, stymulującym rysunkom i ilustracjom. Nie pozwalamy na znużenie materiałem, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby tematyka oraz stylistyka proponowanych książek była zróżnicowana. Wielorakość oferowanych kolekcji pozwala na wybór książki idealnie dopasowanej do potrzeb malucha.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl