Wersje językowe

Kosmos to absolutnie fascynujący temat! Niejedno dziecko marzy o byciu astronautą, o możliwości oglądania Ziemi z przestrzeni kosmicznej lub zobaczenia planety, czy gwiazdy z bliska, głównie za pomocą teleskopu. Rozwijanie w dziecku tej niesamowitej pasji to prawdziwa przyjemność dla rodzica. Anglojęzyczne książki o kosmosie pozwolą Twojemu dziecku nie tylko poznać tę porywająca dziedzinę, ale także podszlifować i rozwinąć umiejętności językowe. Nie od dziś wiadomo, że dziecko uczy się o wiele szybciej, jeżeli dany temat go interesuje i ciekawi. Nasza księgarnia oferuje Ci znakomite książki po angielsku dla dzieci, dzięki którym Twoje dziecko m.in. pozna, czym jest kosmos, co należy zrobić, by być astronautą oraz czym jest czarna dziura. Sięgnij po idealną książkę po angielsku i zabierz swoje dziecko w kosmiczną podróż już dziś!

Niesamowita podróż kosmiczna

Astronomia i kosmosem interesują się zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Nasze książki dla dzieci o kosmosie pozwolą znaleźć odpowiedź na nurtujące pytania m.in. do czego jest potrzebne słońce, z czego jest zrobiony kosmos oraz co robią całymi dniami astronauci. Są to książki po angielsku, dzięki czemu Twoje dziecko pozna nowe, ciekawe zwroty i słówka oraz utrwali dotychczas posiadane umiejętności. Przy okazji otrzyma wiedzę, która pozwoli mu zabłysnąć w szkole lub przedszkolu. W ofercie znajdują się publikacje znanych i lubianych wśród pedagogów i rodziców wydawnictw np. Top That Publishing oraz Usborne Publishing. W asortymencie można znaleźć także tytuły poczytnych serii takich, jak '100 things to know about', 'Bizzy bear', 'Search and Find' oraz 'Lift the flap'. Otwierane okienka oraz ukryte szczegóły dodatkowo stymuluje koncentrację, spostrzegawczość, motorykę oraz integrację sensoryczną. Książki dla dzieci wypełnione są znakomitymi, barwnymi ilustracjami oraz treścią, która zaciekawi każde dziecko.

Wzorowa książka po angielsku o kosmosie z bookids!

Nasze książeczki po angielsku mają różny design, styl oraz przeznaczenie, dzięki czemu możesz w naszym asortymencie znaleźć książkę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Solidne wykonanie oraz wysoka wartość merytoryczna to podstawowe atuty wszystkich oferowanych przez nasza księgarnię publikacji. W asortymencie posiadamy książki o kosmosie zarówno dla małych dzieci, jak i tych, które uczą się już w szkole podstawowej. Możesz wybrać książki odpowiadające możliwościom poznawczym charakterystycznym dla grupy wiekowej Twojego dziecka. Nasze książki po angielsku dla dzieci będą także doskonałym prezentem na każdą okazję. Proponujemy atrakcyjne ceny oraz cykliczne promocje. Wybierz perfekcyjną książkę dla Twojego dziecka z bookids!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl