Wersje językowe

Baw się angielskim wraz z książkami o naturze! Niesamowity świat ptaków, strefy klimatyczne, gospodarstwo wiejskie, nieskończony kosmos, zjawiskowa flora i fauna, czy naśladowanie odgłosów zwierząt – to tylko niektóre zagadnienia, które omawiane są w proponowanych przez naszą księgarnię internetową anglojęzycznych książeczkach o naturze. Jest to dość obszerny temat, który fascynuje zarówno maluchy, jak i starszaki. Dzięki naszym propozycjom Twoje dziecko w łatwy i przyjemny sposób nie tylko nauczy się ogromu praktycznych zwrotów i słówek po angielsku, ale zgłębi przydatną w szkole, czy przedszkolu wiedzę o otaczającym świecie. Co najważniejsze – wszystko to będzie sprawiało mu ogromną frajdę. Wybierz jedną z książek i pokaż dziecku, jak niezwykła jest planeta Ziemia.

Natura niezwykła

Natura jest pojęciem tak rozległym, że nam, dorosłym, trudno objąć je rozumem, a co dopiero dzieciom. Znakomicie wydane, bogate merytorycznie i interesujące stylistycznie książki mogą być doskonałym wsparciem dla każdego rodzica, który chciałby zaszczepić miłość do natury w swoim dziecku. Oferujemy blisko 100 anglojęzycznych publikacji o naturze w przystępnej i zrozumiałej dla każdej grupy wiekowej formie, które nie tylko poszerzą umiejętności poznawcze Twojego dziecka, ale także pomogą mu poznać lub podszkolić język obcy – czy potrzeba czegoś więcej? Proponujemy m.in. książki z kolorowankami, łamigłówkami, elementami 3D, magnesami, czy zagadkami matematycznymi uznanych wydawnictw np. Usborne Publishing, Lonely Planet Kids lub Top That Publishing. Wszystkie pozycje charakteryzują się barwnymi i starannie wykonanymi ilustracjami oraz doskonałym wykonaniem. Po proponowane przez nas książki po prostu chce się sięgnąć!

Książka 'szyta na miarę' z bookids!

Posiadamy szeroką ofertę anglojęzycznych książek o naturze od pozycji przygodowych, przez popularnonaukowe, po fantastycznie wydane albumy i atlasy. W naszej księgarni znajdziesz idealne książki po angielsku zarówno dla 2-latka, jak i 10-latka. Solidne wykonanie pozwala na długotrwałe i/lub intensywne użytkowanie bez żadnego uszczerbku na estetyce. Oferujemy atrakcyjne ceny i szereg promocji dla naszych klientów. Wydawnictwa różnią się tematyką, designem, przeznaczeniem oraz docelową grupą wiekową. Wszystkie pozycje wyróżnia jednak najwyższa jakość oraz aprobata nauczycieli i pedagogów. Nasza bogata oferta jest odpowiedzią na potrzeby Twoje i Twojego dziecka. Twoje dziecko otrzymuje książkę po angielsku, która nie tylko wspomoże jego rozwój językowy, ale także sensoryczny i motoryczny. Wybierz książkę idealnie dopasowaną z bookids!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl