Wersje językowe

Podróże kształcą – wie o tym każdy rodzic i wie o tym nawet najmniejsze dziecko. Poznawanie innych kontynentów, państw, kultur i tradycji to niesamowita przygoda. Nie zawsze można sobie pozwolić na 'naoczne' odwiedzenie tych miejsc. Z pomocą przychodzą wówczas książki o podróżach. Twoje dziecko od najmłodszych lat zachwyci się otaczającym je światem, dzięki pięknym ilustracjom i fascynującym faktom m.in. na temat Europy, Azji, czy obu Ameryk. Dodatkowo książki anglojęzyczne pozwolą przy okazji poznawać nowe słownictwo i praktyczne zwroty, które kiedyś na pewno przydadzą się podczas podróży. Oferowane przez naszą księgarnię książki są odpowiednie dla każdej grupy wiekowej. Wybierz książkę po angielsku z bookids i pokaż swojemu dziecku kawałek świata!

Anglojęzyczne podróże

Oferowane przez nas książki o podróżach są prawdziwą skarbnicą wiedzy na temat otaczającego świata. Twoje dziecko na barwnych stronach prezentowanych książek może zobaczyć m.in. starożytne cywilizacje, kanały Wenecji, ruiny Machu Picchu oraz Barcelonę i Paryż. Wśród naszych tytułów znajdują się nie tylko opowieści, ale również activity book z utrwalającymi wiedzę ćwiczeniami, znakomicie wydane atlasy oraz pozycje z naklejkami, quizami, kolorowankami, czy okienkami. Posiadamy w ofercie książki po angielsku renomowanych wydawnictw m.in. Lonely Planet Kids oraz Usborne Publishing. W naszym asortymencie możesz znaleźć także poczytne na całym świecie serie, jak 'City Trials', 'Let's explore', 'Search and find', 'See inside', 'Unfolding journeys' i 'Bizzy Bear'. Wszystkie oferowane przez nas książki dla dzieci charakteryzują się aprobatą pedagogów, ekspertów oraz specjalistów. Nasze pozycje są doskonałym wsparciem zdolności językowych Twojego dziecka.

Książka idealnie dopasowana do Twoich potrzeb z bookids!

Proponujemy książki dla wszystkich grup wiekowych – od niemowlaka do ucznia szkoły podstawowej. W naszym asortymencie można znaleźć publikacje różniące się stylem, designem i przeznaczeniem tak, aby każdy czytelnik mógł znaleźć książkę idealnie dopasowaną do swoich potrzeb. Nasze książki odpowiadają możliwościom poznawczym charakterystycznym dla danej grupy wiekowej. Książki te doskonale stymulują rozwój sensomotoryczny Twojego dziecka. Książki o podróżach wyróżniają się ilustracjami o idealnym nasyceniu barw, dzięki czemu skupiają uwagę Twojego dziecka na wiele godzin. Książki po angielsku to doskonały prezent, dzięki któremu obdarowany będzie uczył się przez zabawę. Znajdź książkę odpowiadającą Twoim oczekiwaniom z bookids!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl