Wersje językowe

Świat książek to świat przyjazny dzieciom. Dzięki niemu mogą się wiele nauczyć, a przy okazji świetnie się bawią. Książki rozwijają wyobraźnię i uczą. Aby dziecko w pełni z nich korzystało, powinny być dostosowane do wieku i stopnia rozwoju. Polecane przez nas książeczki ze zwierzętami po angielsku to propozycja dla maluchów, które interesują się zwierzętami i językiem angielskim. Są one w pełni dostosowane do potrzeb dzieci. Kolorowe, nienagannie skomponowane rysunki pobudzają do myślenia, a treść tych książek rozwija wyobraźnię. Wybierz dla swojej pociechy jedną z magicznych opowieści, podczas czytania których dziecko przeżyje niezwykłą przygodę. W ofercie wiele wydawnictw, które znane są ze swojej bogatej oferty edukacyjnej.

Książki z angielskiego o zwierzakach

Dostępne w naszym sklepie anglojęzyczne książeczki ze zwierzętami to propozycje dla dzieci, które same już czytają, ale także dla tych, którym jeszcze czytają rodzice. Seria „Baby’s very first” zabiera maluchy w niezwykły świat i pomaga zapoznać się ze światem książek. Zawiera ruchome części, pod którymi znaleźć można ilustracje zwierząt, co jest wspaniałą niespodzianką dla dziecka. Zabawa z tymi książkami to także rozwijanie zdolności motorycznych i rozwój koordynacji wzrokowej. Każda książka po angielsku o zwierzętach dostępna w naszym sklepie to nauka przez zabawę i wspaniale spędzony czas.

Książeczki z serii „Peep inside” to pogrupowane tematycznie książki, z których każda zawiera okienka do otwierania i podglądania, co zawsze jest dla dzieci wspaniała zabawą. Na liście między innymi zwierzątka żyjące na farmie i w zoo. Takie pogrupowanie tematyczne nie tylko bawi, ale też wiele potrafi nauczyć nasze pociechy. Dla starszaków również przygotowaliśmy książki ze zwierzętami dla dzieci. Te specjalne wydawnictwa przystosowane są do wieku i nie tylko służą wyobraźni, ale są też doskonałą okazją do nauki. Należy do nich między innymi niespotykany atlas, który przedstawia zwierzęta i rzeczy, jakie spotkać można w głębinach mórz i oceanów. To doskonała okazja, aby dziecko zapoznało się z atrakcjami morskimi i niecodziennymi zwierzętami.

Czytając ten atlas, z pewnością wzbogaci swoje słownictwo. W naszej ofercie znaleźć można również książki z łamigłówkami, dzięki którym u starszych dzieci poprawią się: umiejętność kojarzenia faktów, dopasowywania, a nawet liczenia. Książki z łamigłówkami to wspaniała okazja, aby nauczyć się czegoś nowego. Ich niezwykłe kolorowe ilustracje zachęcają do zapoznania się z nimi.

Każda z dostępnych w naszym sklepie książek to bogactwo słownictwa i niezwykła przygoda, dzięki której dziecko może się wiele nauczyć w krótkim czasie. Książki to bezcenna nauka, dostępna nawet dla najmłodszych dzieci, które jeszcze nie potrafią czytać i robią to za nich rodzice. Świat bajek i opowieści rozwija wyobraźnię i szybko uczy nawet maluchy niepotrafiące jeszcze czytać.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl