Wersje językowe

B small publishing to niezależne wydawnictwo dla dzieci, które za swój wkład w edukację i rozwój dzieci zostało wielokrotnie nagrodzone. Książki uczące nie tylko języka angielskiego, ale również francuskiego czy hiszpańskiego publikowane są zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na całym świecie. Misją marki, dzięki której znana jest praktycznie w każdym zakątku świata, jest chęć stworzenia warunków do zdrowego rozwoju dzieci przy współpracy z najważniejszymi osobami, jakimi są rodzice, dziadkowie i nauczyciele. Każda propozycja jest dostosowana do potrzeb konkretnego okresu rozwojowego, rozwija kluczowe umiejętności i uczy przez zabawę. Jeśli poszukujesz kreatywnej książki, która rozwinie umiejętności Twojego dziecka na wielu płaszczyznach to książki B small publishing są tym, czego szukasz.

Rozwiń wyobraźnię swojego dziecka z książkami B small publishing

Zdecydowanie publikowane przez wydawnictwo B small publishing pozycje książek dla dzieci do 12 roku życia to doskonałe połączenie zabawy i nauki. Każde dzieło dopasowane jest kolorystyką, złożonością obrazu i przekazu oraz możliwościami poznawczymi do konkretnej grupy wiekowej. Dzięki temu dzieci uczą się przez zabawę, a cały proces w ogóle nie jest dla nich trudny i uciążliwy. Z tego też względu z takich propozycji jak Spanish-English picture dictionary czy Find & speak French words korzystają nauczyciele w przedszkolach i szkołach. Obrazkowa, ciekawa i często zabawna forma pozwala szybciej przyswajać wiedzę, rozwijać skojarzenia i wyobraźnię dziecka.

W ramach bogatego asortymentu często wybierana jest artystyczna książeczka będąca połączeniem non-fiction i twórczej pracy edukacyjnej. Pozycja przeznaczona jest zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców w wieku 6-9 lat. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystały z niej młodsze lub starsze dzieci, jednak ta grupa wiekowa najwięcej skorzysta z proponowanych narzędzi, pomysłów, gier i układanek.

Naukę przez sztukę uzupełnić można o umiejętności językowe, które w znacznym stopniu podnoszą wiedzę dzieci z często używanych słówek. Ilustrowany słownik to najprzystępniejsza forma nauki dla młodego pokolenia. Dzieci absorbując wzrok i mowę, są w stanie przyswoić o wiele więcej, niż czytając jedynie napisy. Nasza księgarnia oferuje również propozycje B small publishing dla najmłodszych. Dzięki nim możesz uczyć języka już swoje dwuletnie dziecko, sięgając po tematyczne książeczki ze słówkami oraz ilustrowane dwujęzyczne opowieści ciekawych, bajkowych postaci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl