Wersje językowe

Nosy Crow to jedno z wiodących niezależnych wydawnictw tworzących wysokiej jakości książki dla dzieci. Nasza księgarnia postawiła na propozycje od Nosy Crow nie bez powodu. Jest to wielokrotnie nagradzany wydawca, który swoją pierwszą książkę opublikował w 2011 roku. Ilustratorzy i autorzy swoje talenty prezentują w powieściach i literaturze faktu, dzięki której dzieci każdego dnia poszerzają swoją wiedzę. Książki przeznaczone są dla czytelników w wieku od 0 do 12 roku życia. Co ważne, jako wiodący wydawca Nosy Crow oprócz fascynujących książek oferuje również przystępne zarówno dla dzieci, jak i rodziców aplikacje. Bardzo dużą zaletą jest różnorodność form, dzięki której skorzystać można zarówno z wersji drukowanej, jak i e-booków oraz audiobooków, które urozmaicają naukę i zabawę z dzieckiem.

Animal families: Forest Animal families: Forest
Producent: Nosy Crow
Cena: 43,50 zł
szt
zobacz więcej
Animal families: Safari Animal families: Safari
Producent: Nosy Crow
Cena: 43,50 zł
szt
zobacz więcej
Book about Marley Bear at farm Book about Marley Bear at farm
Producent: Nosy Crow
Cena: 39,90 zł
szt
zobacz więcej
Felt flaps: Where's Mrs Hen Felt flaps: Where's Mrs Hen
Producent: Nosy Crow
Cena: 34,90 zł
szt
zobacz więcej
Go wild on the river Go wild on the river
Producent: Nosy Crow
Cena: 43,50 zł
szt
zobacz więcej
Hello garage Hello garage
Producent: Nosy Crow
Cena: 37,90 zł
szt
zobacz więcej
Noodle loves to drive Noodle loves to drive
Producent: Nosy Crow
Cena: 32,50 zł
szt
zobacz więcej

Nosy Crow – angielskie książki warte uwagi

Nosy Crow to wydawnictwo, które zdobyło szczególne uznanie wśród dzieci i rodziców, a także nauczycieli uczących języka angielskiego. Alphabet street to jedna z bardziej znanych propozycji wydawniczych. Książeczka idealnie wpisuje się w potrzeby i zainteresowania dzieci rozpoczynających swoją przygodę językową. Dzięki niej dziecko pozna alfabet, przeczyta bajkę po angielsku, bawiąc się i otwierając przy tym interesujące okienka. Wydawca zadbał również o możliwość dalszej zabawy z wykorzystaniem ostatniej strony książeczki.

Jedną z naszych ulubionych serii Nosy Crow, która w naszej księgarni cieszy się ogromnym zainteresowaniem jest „Bizzy bear”. Pełne przygód książeczki o misiu pozwolą dziecku poznać bliżej plan budowy wraz z koparką, buldożerem i ciężarówką, odkrywać nieznane ślady w Parku Dinozaurów czy wyruszyć w ekscytującą piracką przygodę, podczas której dowie się, jak podnosi się kotwicę i ustawia żagiel. Warto również pamiętać o książkach wzbogaconych o elementy interaktywne pozytywnie wpływające na rozwój maluszka. Dla niemowlaków marka przygotowała kilka bardzo ciekawych propozycji, takich jak Where's Mr Owl?, Where's Mr Duck?, Where's Mrs Ladybird?, Where's Mrs Zebra?, Where’s Mrs Kangaroo?. Każda książka „Felt flap” wzbogacona została o skrytki pod filcowymi klapkami, w których znajdują się zwierzątka oraz lusterko.

W przygotowanym asortymencie czeka na Ciebie mnóstwo fantastycznych obrazkowych książeczek, które wpłyną na jego rozwój poznawczy, zaszczepiając w nim radość i chęć nauki nowych rzeczy. Jeśli tego typu książeczki będą czytane maluszkom już od pierwszego dnia życia, jest duża szansa, że Twoja pociecha nie będzie miała najmniejszego problemu z późniejszą nauką języka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl