Wersje językowe

Wydawnictwo Sassi Junior to kolejna warta uwagi pozycja w księgarni bookids.pl. Nasze uznanie i sławę wśród czytelników z całego świata zdobyło dzięki ciekawej ofercie skierowanej do najmłodszych dzieci. Książki z grami, układanki, zagadki, fascynujące opowieści i wiele więcej znajdziesz w dostępnych w naszej księgarni propozycjach Sassi Junior. Projektanci, autorzy i ilustratorzy tworzący markę posiadają ogromne talenty, które zarówno przez dzieci, jak i dorosłych doceniane są na całym świecie. Nie ma przecież nic lepszego niż nauka połączona z zabawą. Książki Sassi Junior to doskonała odpowiedź na ogólnorozwojowe potrzeby Twojego dziecka. Spraw, by mogło poznawać świat, uczyć się o drzewach, górach czy zwierzątkach, a także zdobywało nowe umiejętności w przystępnej formie.

Propozycje Sassi Junior w ofercie bookids.pl

Książki sygnowane logo Sassi Junior to starannie wyselekcjonowane propozycje wydawnicze, które powinny znaleźć się w każdym domu. Książeczki to optymalne połączenie nauki i zabawy, ciekawości i wiedzy oraz bogatej kolorystyki, która wzbudza zainteresowanie młodego człowieka. Decydując się na książki Sassi Junior, możesz liczyć na szybki rozwój zasobu słów i obycia dziecka z językiem angielskim. Wśród najciekawszych propozycji znajdziesz pudełko, dzięki któremu dziecko pozna kształty i nauczy się je dopasowywać do otworów, a książeczka wzbogaci jego doświadczenia poznawcze. Wydawca zadbał także o długie jej użytkowanie. Z uwagi na to, że przeznaczona jest dla rocznych dzieci, wykonana została w twardej formie, która jest trwała i bezpieczna dla maluszków.

Często kupowaną pozycją jest również Jigsaw cubes: Animal friends at home. Książeczka zapewnia zarówno rozrywkę, jak i naukę. Propozycja zawiera 12 stron, z których 6 to obrazki do ułożenia zwierząt znajdujących się w ogrodzie, zaś druga połowa to opowiastki o biedronkach, motylkach czy ślimakach. Różnorodność form i poziomów wiedzy pozwala na perfekcyjne dopasowanie propozycji wydawniczych Sassi Junior do wieku dziecka.

Rozkładana książeczka pokazująca świat zarówno u góry, jak i pod ziemią to jedna z wielu propozycji dla trzylatków. Starsze dzieci przedszkolne zainteresują się książkami wzbogaconymi o dźwięki natury, które wprowadzą je w przedstawiony w książce świat. Jeśli poszukujesz książki na prezent dla chłopca w wieku szkolnym, to koniecznie postaw na książkę Sassi Junior przedstawiającą Wilbuta i Orville'a Wright, dwóch braci, którzy z pasją i zaangażowaniem projektowali pierwszy napędzany silnikiem samolot. Kartonowy model ich pierwszego samolotu z 1903 roku do samodzielnego złożenia jest dołączony do książki. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą księgarni bookids.pl i wydawnictwa Sassi Junior.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl