Wersje językowe

Usborne publishing to wydawnictwo, którego nie trzeba przedstawiać żadnemu rodzicowi. Stworzona przez Petera Usborne'a w 1973 roku marka od lat jest jednym z najchętniej wybieranych producentów książek dla dzieci do 13 roku życia. Usborne pracuje na swoją renomę, tworząc pełne kolorów, struktur i niesamowitych opowieści książki od ponad 40 lat. Wkład w edukację i rozwój dzieci niejednokrotnie doceniony został zarówno przez rodziców, jak i znawców branży. W 2017 roku było to najbardziej utytułowane brytyjskie wydawnictwo specjalizujące się w publikowaniu dla maluchów. Dzięki zabawnemu i jednocześnie rzeczowemu podejściu są to książki bardzo chętnie zamawiane przez nauczycieli i wychowawców przedszkolnych, którzy chcą już od pierwszych dni uczyć dzieci języka angielskiego.

Usborne Books Polska – przegląd propozycji wydawnictwa

Nasza księgarnia zaopatrzyła się w książki Usborne z jednego prostego powodu. Są to bardzo wartościowe propozycje pozwalające na naukę języka angielskiego w sposób przyjemny i skuteczny. W sklepie bookids.pl dostępne są starannie wyselekcjonowane książki, które pozytywnie wpłyną na rozwój Twojego maluszka. Wśród propozycji znajdziesz książeczki o różnych teksturach z nasyceniem barw, które aprobują dzieci, oraz dźwiękami, dzięki którym dziecko poznawać będzie świat. Książki dla najmłodszych to pozycje bazujące na najnowszej wiedzy dotyczącej rozwoju dziecka, jego potrzeb i poziomu zainteresowań. Baby's very first touchy feely colours play book to jedna z częściej wybieranych pozycji, która uczy dzieci kolorów.

Każda ze stron poświęcona jest jednej barwie, dzięki czemu Twoja pociecha może poznać sam kolor, np. czerwony, a także dowiedzieć się, że truskawki i pomidory na grządce są w tej barwie. Wybierając książkę dla swojego dziecka lub w prezencie dla chrześniaka czy ucznia w nagrodę za osiągnięcia w konkursie językowym, warto zainteresować się również interaktywnych książeczkami, które stymulują jego rozwój żywymi kolorami, materiałowymi wstawkami, okienkami oraz ciekawymi dźwiękami. Zapewniamy, że dziecko będzie czytać, głaskać i odtwarzać dźwięki z książeczki nie tylko przez pierwszy rok życia, ale zdecydowanie dłużej. Wydawnictwo Usborne nie zapomniało również o książkach dla starszych czytelników.

Propozycja zawierająca 32 strony z ilustrowanymi słówkami oraz 6 stron z naklejkami z pewnością przypadnie do gustu niejednemu przedszkolakowi czy uczniowi. Dzięki niej nauczą się wielu podstawowych słówek angielskich, które dadzą solidne podstawy do dalszej nauki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl