Wersje językowe
Moc zabaw z elfami Świętego Mikołaja 0
Moc zabaw z elfami Świętego Mikołaja

Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja

Santa’s Elves sticker book to 24 strony przygotowań świątecznych. Od czyszczenia sań Świętego Mikołaja, po zabawy na śniegu, produkcję zabawek i pakowanie prezentów. Wśród naklejek znalazły się między innymi: elfy, prezenty, zwierzątka, zabawki.

Za każdym razem inaczej!

Najlepsze w tej książce jest to, że to od dziecka zależy jaki będzie ostateczny kształt książeczki . Choć naklejki są przypisane do konkretnych stron, miejsca na konkretne naklejki nie zostały oznaczone, dzięki temu ostateczny wygląd stron zależy tylko i wyłącznie od wyobraźni dziecka.

Różne formy zabawy

Santa’s Elves sticker book to nie tylko album z naklejkami, ale książeczka do wielowymiarowej aktywności z dzieckiem. Wielość szczegółów wprost zachęca do nauki. Przykładowe formy zabawy to:

  • Nazywanie przedmiotów podczas ich naklejania (najpierw po polsku, potem po angielsku)
  • Zadawanie pytań naprowadzających (Co robisz? W jaki sposób można pomóc Świętemu Mikołajowi? Co robią elfy na tym obrazku?).
  • Zabawy z przyjaciółmi. Dzieci mogą wspólnie wyklejać album opowiadając sobie nawzajem historię postaci przedstawionych na naklejkach.
  • Matematyczne zabawy. Możemy stawiać przed dzieckiem bardzo konkretne zadania np. policz wszystkie czerwone prezenty.
  • Opisz co widzisz. Po wyklejeniu strony, poproś dziecko aby przyjrzało się efektowi końcowemu. Zachęć do tego, by opisało własnymi słowami co dzieje się na stronie. To ćwiczenie nie tylko rozwija wyobraźnię, ale również kształtuje umiejętność koncentracji i uczy przekazywania myśli.

Ta książeczka z naklejkami doskonale wprowadzi najmłodszych w temat przygotowań świątecznych.

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl