Wersje językowe
Moc zabawy z Betsy Rabbit w parku 0
Moc zabawy z Betsy Rabbit w parku

Przyjemne z pożytecznym

Poznawanie przygód Betsy jest wspaniałą okazją do nauki poprzez zabawę. Dzięki dużej ilości szczegółów mały czytelnik może nie tylko ćwiczyć spostrzegawczość, ale także uczyć się nowych słów i zwrotów.

Ciekawym gadżetem jest też lusterko znajdujące się w środku książki. Dzięki niemu, dziecko podczas lektury również staje się bohaterem opowieści. W książce znaleźć można także wielu przyjaciół Betsy. Do małego czytelnika uśmiechają się: Jo Jo Crocodile, Norman Dog, Zack Cat, Elsa Giraffe, Ottie Elephant oraz Duck Duck, który uwielbia się chować w różnych miejscach na kartach książki.

Książka jest również atrakcyjna dotykowo. Znalazły się w niej obrazki o różnych teksturach. Szczególnie zachęcające są śliskie, czerwone jabłuszka, które warto policzyć razem z dzieckiem.

Moc zabawy z książką

Dzięki filcowym nakładkom odkrywanie bohaterów książki staje się jeszcze przyjemniejsze i ciekawsze. Można liczyć, oglądać, odkrywać, a także nazywać. Można zaproponować dziecku także zabawę w poszukiwanie różnic. Np. pytając o to, który ptaszek różni się od pozostałych.

Book about Betsy Rabbit in the park to interaktywna lektura dla dzieci, które lubią poznawać świat wszystkimi zmysłami. Książka jest interaktywna, zachęcająca do działania. Zachowano również odpowiednią proporcję pomiędzy tekstem a ilustracjami. Książka jest bardzo atrakcyjna wizualnie, prezentuje różne rodzaje aktywności, które można wykonywać w parku i zachęca do aktywnego, radosnego poznawania świata.

Czytelników, których zainteresują przygody Betsy zachęcamy także do lektury książki Book about Marley Bear at farm oraz Book about Ralphie Dog at the station.

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl