Wersje językowe
Odkryj atomy i molekuły 0
Odkryj atomy i molekuły

Edukacja domowa z Atoms and Molecules

Atoms and Molecules  może być świetnym materiałem do wykorzystania w edukacji domowej. To książka aktywizująca. Praca z nią nie przypomina w niczym standardowego czytania, a przez to jest ciekawa i wciągająca.

Na każdej stronie dziecko ma dostęp do kilkunastu okienek, których odchylenie skutkuje poznaniem odpowiedzi na jakieś pytanie, lub zdobyciem jakiejś wiedzy. Błądząc po książce młodzi czytelnicy nie tylko poznają fantastyczny świat atomów i reakcji chemicznych, ale również uczą się pozytywnego stosunku do przyswajania wiedzy.

Dzięki Atoms and Molecules młodzi czytelnicy przekonają się o tym, że nauka nie tylko może, ale wręcz powinna być zabawą. Dzięki temu, że treść książki nie jest sztywno ustrukturyzowana dziecko podczas lektury może podążać za własnymi zainteresowaniami, zdobywając przy tym wiedzę.

Czego dowiemy się z książki?

Młodzi czytelnicy dowiedzą się: skąd pochodzą atomy, poznają różne stany skupienia, substancje, z których składa się ludzkie ciało, poznają skróty oraz właściwości różnych pierwiastków łącznie z ich zastosowaniem.

Dziecko zagłębiające się w lekturę książki pozna rozmaite reakcje chemiczne i związane z nimi konsekwencje, dowie się także, co dzieje się w ciele człowieka podczas ćwiczeń fizycznych, a także czemu jabłka z czasem brązowieją.

Atoms and Molecules to prawdziwa kopalnia wiedzy z dziedziny chemii. Na końcu książki zamieszczono także układ okresowy pierwiastków. Całość fascynuje, zachęca do nauki i pokazuje proces uczenia się jako niezwykłą oraz wartościową przygodę. Całość lektury uprzyjemnią atomy wysyłające czytelnikom uśmiechy na każdej stronie książki.

Wybierając tę lekturę zapewnimy dziecku wielopoziomowy rozwój. Z jednej strony, dziecko uczy się chemii, z drugiej, zdobywa wiedzę językową i poznaje nowe pojęcia, oraz słówka z języka angielskiego.

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl