Wersje językowe
Prawie jak liczenie baranów 0
Prawie jak liczenie baranów

Na czym polega magia tej książki?

W Look and Find Night time znaleźć można całe mnóstwo intrygujących wyzwań. Czasami zadaniem małego Czytelnika jest znalezienie jakiegoś konkretnego zwierzątka, innym razem trzeba coś policzyć, lub odszukać istotny szczegół. Kolorystyka książki utrzymana jest w wieczornych, stonowanych kolorach. A uśmiechnięte zwierzątka działają uspokajająco. Pośród nich znajdziemy ptaszki i kotki, liski, a nawet lemury, kangury i misie koala. Na kartach książki Look and Find Night time ukryły się również inne gatunki zwierząt.

Jak korzystać z książki?

Zabawy z książką najlepiej pozostawić sobie na okres wieczorny, ale lepiej nie zostawiać ich na chwilę przed snem. Chociaż zadania zamieszczone w książce są spokojne i wyciszające, to jednak mogą pobudzić do aktywności dziecięcy umysł. Z książki można korzystać oglądając ją i rozwiązując zadania zadane przez zwierzątka. Jak jeszcze można się bawić tą książką?

 • Książka jest doskonałym narzędziem do tego, aby opowiadać sobie o zwyczajach zwierząt, ale o różnicach w ich wyglądzie i ich cechach charakterystycznych
 • Można wykorzystać książkę do pogłębiania posiadanej wiedzy, zadając dziecku pytania dotyczące poszczególnych zwierząt, np.
  • Jak myślisz, gdzie żyje miś koala?
  • Gdzie możemy spotkać mrówkojada?
  • Gdzie żyją kangury?
  • Dlaczego w dzień trudno jest spotkać sowę?
  • Co lubią jeść myszy?

Look and find night time to fantastyczna książka dla dzieci, przy okazji ćwicząca spostrzegawczość i koncentrację. W książce znajdziemy mnóstwo sympatycznych i uśmiechniętych zwierząt, które czekają na odnalezienie i policzenie. A piękna i wieczorna kolorystyka dodatkowo wyciszą i wprowadzą w wieczorną atmosferę. Look and find night time z powodzeniem może zastąpić wieczorne liczenie baranów!

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl