Wersje językowe
Świetna wyprawa dla małych podróżników 0
Świetna wyprawa dla małych podróżników

Zabytki wychodzą z książki

Pop-up Paris to książka, którą nie sposób się nie zainteresować. Wystarczy ją otworzyć, aby naszym oczom ukazały się budynki 3D. To niesamowita przygoda dla każdego malucha. Każda strona kryje intrygującą atrakcję. Dzięki tej niewielkiej książeczce naprawdę można przenieść się w zupełnie inne miejsce.

Alternatywne sposoby pracy z książką

Książka Pop-up Paris może być fantastycznym wstępem do nauki o innych krajach i ich kulturach. Na każdej stronie znajdziemy krótki opis zabytku lub atrakcji turystycznej. Niemniej jednak, najważniejszym atutem książki jest jej trójwymiarowość oraz prosta, intuicyjna konstrukcja. Książkę można przeglądać, czytać, można dotykać zabytków, ale to wciąż nie wszystko. Są inne sposoby pracy z tą książką:

  • Po wybraniu zabytku z książki można wyszukać w Internecie jego rzeczywisty odpowiednik i poszukać wspólnie ciekawostek na jego temat
  • Można wykorzystać książkę do kreatywnej rozmowy. Można zadać dziecku pytanie: Jak myślisz, co można robić na Wieży Eiffla? Co stamtąd widać? Jak myślisz, czego nie można robić na Wieży Eiffla?
  • Możemy także wykorzystać książkę do nauki kolorów, zadawać pytania o to, jakiego koloru są drzewa otaczające Wieżę Eiffla?
  • Można zadziałać również na wyobraźnię dziecka i zapytać: Jak myślisz o czym rozmawiałyby gargulce, gdyby mogły mówić?
  • Książkę można wykorzystać również do nauki matematyki. Przykładowym zadaniem może być policzenie wszystkich domów znajdujących się w książce.

Pop up Paris to świetna podróż dla maluchów żadnych przygód i wielowymiarowego poznawania świata. W tej niezwykłej, trójwymiarowej książce każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Ta książka ma szansę zaszczepić w najmłodszych radość podróżowania.

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl